Weekend nad morzem we dwoje - gdzie jechać?

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 365
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Weekend nad morzem we dwoje - gdzie jechać?

Post autor: diademe »

Ja wybierając hotel na wakacje zawsze kieruje się wyposażeniem pokoi, widokiem, okolicą, ale też ceną i w tym roku wybiorę się nad morze, a dokładnie tutaj http://www.lido-gdansk.pl/ Bardzo podoba mi się ich oferta, a szczególnie ciekawi mnie ich restauracja. Poza tym, znajdują się blisko plaży, a to uważam za najlepszą zaletę. A co wy o tym sądzicie ? Podoba wam się ten hotel ?
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:23

Re: Weekend nad morzem we dwoje - gdzie jechać?

Post autor: motylek »

Polskie morze jest piękne i jakąkolwiek miejscowość wybierzesz na pewno będziesz zadowolona - każda ma swój urok. Jeśli chodzi o hotel to warto zajrzeć na https://meteor-turystyka.pl/ Znajdziesz tam hotele z każdego regionu Polski. My z mężem w tym roku byliśmy w Kołobrzegu, Mielnie i Trójmieście.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Weekend nad morzem we dwoje - gdzie jechać?

Post autor: Kleo »

W weekend nad morzem można zobaczyć wiele zabytków i wypocząć. Żeby cieszyć się komfortem wypoczynku, trzeba znaleźć hotel. W http://hotel-landrynka.pl/ jest wiele ciekawych możliwości, np. jacuzzi. Ja lubię takie kameralne, ale wygodne obiekty. Najlepiej mi się wypoczywa.
ODPOWIEDZ