Wakacje w Gruzji?

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Kamiqa
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2020, 18:28

Wakacje w Gruzji?

Post autor: Kamiqa »

Chodzi mi po głowie kierunek - Gruzja. Co myślicie? Robi się coraz bardziej popularny i wydaje mi się, że teraz jest bardzo atrakcyjny. Jeszcze nie ma takiego zalewu turystyki, więc będzie bardziej "naturalnie. Tendencja popularności jest wzrostowa, więc za kilka lat wszyscy tam będą chcieli jechać ;) Wolę być wcześniej ;)
Awatar użytkownika
Luizjana124
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2020, 10:10

Re: Wakacje w Gruzji?

Post autor: Luizjana124 »

Ja bym bardzo chętnie tam pojechała. Bardzo smakuje mi ich kuchnia, a sama Gruzja jest bardzo piękna.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 14:42

Re: Wakacje w Gruzji?

Post autor: Paula »

O tak Gruzja to piękny kraj.Zabytkowe miasta ,piękne krajobrazy,pyszna jedzenie .Jeżeli masz możliwość wyjazdu to nie zastanawiaj się tylko jedź.Na pewno nie pożałujesz:)
Awatar użytkownika
Kamiqa
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2020, 18:28

Re: Wakacje w Gruzji?

Post autor: Kamiqa »

Paula pisze: ↑23 lut 2020, 14:59 O tak Gruzja to piękny kraj.Zabytkowe miasta ,piękne krajobrazy,pyszna jedzenie .Jeżeli masz możliwość wyjazdu to nie zastanawiaj się tylko jedź.Na pewno nie pożałujesz:)
Też mam takie odczucia :) Dlatego zastanawiam się czy jechać samodzielnie czy np. wybrać jakąś wycieczkę objazdową. Dlaczego objazdówkę? Bo można najwięcej zobaczyć. Właśnie przeglądałam program wycieczek do Gruzji Wytwórni Wypraw i wyglądają całkiem fajnie i ciekawie. Co prawda nigdy z nimi nie jechałam.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Wakacje w Gruzji?

Post autor: Sammy »

Co prawda do wakacji letnich jeszcze sporo czasu, chociaż kto powiedział ,że trzeba wyjeżdżać tylko w okresie letnim? :D Według mnie najlepiej stawiać na aktywny wypoczynek, ja np. nie wyobrażam sobie wyjazdów bez mojego ulubionego roweru. W razie czego to tutaj https://ebagaznik.pl/pl/c/Akcesoria-i-adaptery/68 możecie zakupić wszelkie akcesoria montażowe do rowerów każdego typu aby zapewnić sobie wygodny transport
ODPOWIEDZ