ubrania

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Januś82233

ubrania

Post autor: Januś82233 »

Witam, kupujecie ubrania z internetu? Możecie mi powiedzieć czy butik zjawiskowo jest warty uwagi? Nie wiem na co zwracać uwagę podczas szukania sklepu z odzieżą, więc może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: ubrania

Post autor: Walkowa »

Według mnie ubrania zdecydowanie najkorzystniej jest kupować przez internet, a zwłaszcza w outletach internetowych :) Ostatnio sama znalazłam dla siebie kilka fajnych ciuchów w okazyjnych cenach w outlecie pepegi.eu. Wam również polecam się tam rozejrzeć ;)
Luśka

Re: ubrania

Post autor: Luśka »

Przyznajcie tak szczerze, czy brakuje wam ubrań ? Większość z was powie ,że ma ich za dużo, do części z ubrań w ogóle nawet nie wejdziemy :lol: Często rozdajemy te ubrania albo po prostu wyrzucamy - można je sprzedać i dać im drugie życie. Gdzie sprzedawać ubrania ,jak to zrobić ? - zajrzyjcie do tego artykułu.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: ubrania

Post autor: czarov »

Akurat ja bardziej się zastanawiam gdzie w dobrej cenie dostanę legginsy damskie adidas bo z jednej strony sklepów jest mnóstwo, ale jest też dużo promocji i ciekawych ofert więc ciężko mi się zdecydować. Gdzie wy robicie tego typu zakupy? Będę wdzięczna za porady i wskazówki ;)
żała

Re: ubrania

Post autor: żała »

Ja ostatnio kupiłam przepiękne dresy z lampasami w sklepie internetowym od magmac.pl i jestem naprawdę bardzo mocno zadowolona. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz mnie mile zaskoczą, bo na pewno będę robiła tam zakupy. Wygodna sprawa, kilka kliknięć i po kilku dniach ciuszki pod wskazanym adresem <3.
Michał19

Re: ubrania

Post autor: Michał19 »

Bardzo dużo osób szuka ubrań w internecie, ponieważ ceny są o wiele niższe niż w sklepach stacjonarnych, a jakość jest naprawdę bardzo dobra. Według mnie warto rzucić okiem na https://www.banati.pl/category/odziez-medyczna jeśli będziecie chcieli kupić odzież medyczną.
mołek

Re: ubrania

Post autor: mołek »

Ubrania i odzież z nadrukiem najlepiej kupować na stronach internetowych. W czasie pandemi jest to najbezpieczniejszy sposób. Ja kupuje odzież z nadrukiem w klepie bodman. Polecam bodman sitodruk Zamawiałem już tam kilka razy i z czystym sumieniem mogę polecić zarówno obsługę jak i wykonanie.
Oluś23

Re: ubrania

Post autor: Oluś23 »

Januś82233 pisze: ↑26 sty 2021, 16:49 Witam, kupujecie ubrania z internetu? Możecie mi powiedzieć czy butik zjawiskowo jest warty uwagi? Nie wiem na co zwracać uwagę podczas szukania sklepu z odzieżą, więc może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
Bardzo lubię zamawiać z neta. Jest tam często spory wybór i można łatwo na promocje trafić. Szczególnie spodobał mi się sklep https://marcelini.pl/pol_m_Plaszcze-zimowe-181.html bo mają tam bardzo ładne płaszcze, akurat takich szukałam.
ewiś99444

Re: ubrania

Post autor: ewiś99444 »

Ja ubrania kupuje online, w sklepie internetowym Wyspa Mody https://butikmadlen.pl/44-odziez-damskaJa lubię sprawdzać ich bestsellery, bo zawsze znajdę w nich coś, co mi się mocno podoba, ale oni maja ubrania w zasadzie z każdej kategorii. Ich oferta jest bardzo szeroka, mają sukienki, spodenki, letnie topy, naprawdę modnie, wygodnie albo elegancko się tu ubierzesz. Ubrania są super jakości i w korzystnych cenach. Myślę, że powinniście sobie tam zerknąć.
ODPOWIEDZ