Trudny związek

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Trudny związek

Post autor: Joleczka091 »

Czy ktoś z Was był może kiedyś w trudnym, toksycznym związku? Sama nie miałam nawet świadomości, że mój związek taki właśnie jest, aż do obejrzenia tego programu - https://www.youtube.com/watch?v=-hBW3qT ... e=youtu.be. Pomógł mi on uświadomić sobie kilka rzeczy, które teraz wydają się naprawdę oczywiste, ale wcześniej takie nie były. Może i komuś z Was pomoże ten kanał.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Trudny związek

Post autor: Kaja »

W dzisiejszych czasach stworzenie udanego związku nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać i naprawdę różnie z tym bywa. Mało kto wie, że obie strony muszą się starać, ale można też znaleźć ciekawe podpowiedzi z tym związane. Zobacz tu, na serwisie o związkach, miłości i wszystkim tym, co związane jest z trudami wspólnego życia. Sposoby na to są zadziwiająco proste, tylko mało kto o nich wie i jeszcze mniej osób stara się je zastosować w życiu.
szczęśliwa

Re: Trudny związek

Post autor: szczęśliwa »

Miałam problem w związku będąc w małżeństwie, myślałam czy nie zerwać zaręczyn, ale nie dałam za wygraną, narzeczony problemów nie widział o terapii nie chciał słyszeć, a o problemach rozmawiać. Dobrze, że się nie poddałam i wzięłam sprawy w swoje ręce. Sama zgłosiłam się do psychologa online, znałam poradnię https://wetalk.pl rozmowa z panią psycholog otworzyła mi oczy, nauczyła innego podejścia i inaczej rozmawiać z narzeczonym i to uratowało nasz związek. Obecnie jesteśmy już dwa lata po ślubie, świetnie się dogadujemy i czekamy na naszą małą córeczkę, aż przyjdzie na świat. Także warto walczyć.
Aniołek

Re: Trudny związek

Post autor: Aniołek »

To dużo bardziej złozona kwestia. Jeśli jesteście w takiej sytuacji, to koniecznie powinniście poszukać pomocy. Moim zdaniem kluczowe jest na pewno to, byście zawsze wybierali tak sprawdzone miejsca jak https://psychomedic.online/ Dzięki temu będziecie mieli pewność, że otrzymacie wsparcie na najwyższym poziomie.
Gość

Re: Trudny związek

Post autor: Gość »

Czasami mętlik w głowie i wyczerpanie emocjonalne i psychiczne sprawia, że nie jesteśmy w stanie podejmować trafnych decyzji dotyczących naszego życia. Utrzymywanie się przez dłuższy czas takiego stanu może powodować takie konsekwencje jak neuroza - zaburzenia nerwicowe. Warto skorzystać z konsultacji psychologicznych zanim destrukcyjne mechanizmy zagoszczą na dobre w naszym zyciu.
ODPOWIEDZ