skuteczna antykoncepcja

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
gość

skuteczna antykoncepcja

Post autor: gość »

Z antykoncepcją niestety bywa różnie, tabletki nie każda kobieta może brać a są sytuacje w których prezerwatywa pęka i wtedy jest wielka niespodzianka. Dobrze jest skontaktować się z lekarzem online https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletka-dzien-po/ i poprosić o receptę na tabletkę dzień po.
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 44
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: skuteczna antykoncepcja

Post autor: kielonka »

U mnie kilka razy gumka pękała i obydwoje z partnerem byliśmy w panice. Dlatego któregoś powiedziałam, że tak być nie może bo tylko zabiera całą przyjemność ze współżycia a tyłu głowy cały czas jest pytanie czy gumka jest cała. Dlatego udałam się do ginekologa i zapytałam o najlepszą dla mnie metodę antykoncepcji i po badaniach jak i rozmowie zapisał mi receptę na tabletki vines. Mija kolejny miesiąc a ja nadal jestem zadowolona z nich.
Marcyś

Re: skuteczna antykoncepcja

Post autor: Marcyś »

Antykoncepcja nie daje 100% gwarancji, nie ważne z jakiej skorzystamy, nieplanowana ciąża może przytrafić się każdemu, ale nie ma co panikować, ciążę można legalnie przerwać, pomimo restrykcyjnego prawa w Polsce, należy tylko wiedzieć gdzie i w jakim przypadku, w tym artykule jest to dobrze wyjaśnione https://klinikastonava.cz/kiedy-mozna-dokonac-aborcji
Dżesika

Re: skuteczna antykoncepcja

Post autor: Dżesika »

Nigdy nie wiecie, kiedy okaże się, że będziecie spodziewały się dzieciątka. Jeśli ta wizja Was przeraża, to może warto byłoby sięgnąć po specjalistyczną opiekę? Na stronie https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ możecie liczyć na odpowiednią pomoc, dlatego też śmiało tam zajrzyjcie i sami się przekonajcie, jak zaawansowaną opiekę dzisiaj możecie otrzymać.
ODPOWIEDZ