Radca prawny

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Radca prawny

Post autor: karin33 »

Potrzebuję na szybko dobrego radcy prawnego. Mam problem z pracodawcą i bezpodstawnym zwolnieniem z pracy. Wiem, że dobre opinie jeśli chodzi o Wrocław ma ta kancelaria http://www.kancelariakwk.pl/ . Myślicie, że z pomocą radcy wygram z pracodawcą?
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Radca prawny

Post autor: klamka »

Moim skromnym zdaniem warto zaufać fachowcom i sprawdzić sobie ten link podatki marynarskie gdzie znajdziecie informacje na temat podatków marynarskich, oraz świetnego radcę prawnego :). Polecam!
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Radca prawny

Post autor: Andzia »

Moja znajoma była zatrudniona kilka miesięcy w branży hotelarskiej za granicą i podobno ma prawo otrzymać zwrot podatku za ten czas. Nie jestem pewna czy potrzebuje w takiej sytuacji porady radcy prawnego. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i zlecał sprawę jakiejś rzetelnej firmie? Ja znalazłam namiary na ofertę biura Podatki Meritum https://www.podatkimeritum.pl/ i z tego, co wyczytałam, to bardzo sprawnie załatwiają formalności. Czy coś mi doradzicie w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Radca prawny

Post autor: Anus83 »

Dobra i kompetentna obsługa na pewno będzie u radcy http://xn—radca-chorzow-bib.pl/. Usługi na najwyższym poziomie w bardzo korzystnej cenie. Poza tym serdecznie i miło. Pełna profeska.
Awatar użytkownika
klappen
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:36

Re: Radca prawny

Post autor: klappen »

W moim przypadku byli to radcy prawni z kancelarii http://masterlegal.pl/ ze Śląska także jeżeli Wasza sprawa profesjonalnych porad radców prawnych to wydaje mi się, że warto się zwrócić własnie do nich.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Radca prawny

Post autor: kostka9 »

Ze swojej strony mogę polecić świetnych radców prawnych specjalizujących się w dochodzeniu odszkodowań, za szkody w mieniu między innymi. To kancelaria Eventum z Poznania, której możecie powierzyć nawet najtrudniejsze sprawy. Zajmują się odszkodowaniami od 12 lat, doświadczenie mają ogromne. Do każdej sprawy podchodzą wnikliwie, wszystko dokładnie sprawdzają starając się o jak najwyższe odszkodowanie dla klienta.

mechanix utility
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Radca prawny

Post autor: monka »

Są sytuacje, w których nie unikniemy pomocy radcy prawnego. Właśnie na takie sytuacje warto jest mieć kontakt do jakieś dobrej kancelarii. Na stronie: https://www.makarska-kancelaria.pl/ jest oferta właśnie takiej kancelarii, która poza szeroką i korzystną ofertą może pochwalić się też wieloma dobrymi opiniami i gronem zadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Radca prawny

Post autor: lidia »

No niestety, niektórych problemów lepiej nie unikać. Ja kiedyś miałam bardzo nieprzyjemną sytuację z pracodawcą i bez pomocy radcy prawnego, pani Wioletty Kalamarz z kancelarii w Gwizdaju http://wk-kancelaria.com/uslugi/prawo-administracyjne/, bym sobie nie poradziła. To jest rzetelna osoba, która potrafi doradzić. Zna się na literze prawa i jest kompetentna, wiec moja problemowa sytuacja szybko została dzięki niej rozwiązana, a do tego ma korzystne ceny, polecam.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Radca prawny

Post autor: cero »

Jeżeli chodzi o pomoc radcy prawnego albo adwokata, to bardzo serdecznie polecam zwrócić się do kancelarii radców prawnych Spirała i Taradajko w Rzeszowie http://www.taradajko.pl/oferta/. Mi bardzo pomogli, gdy miałam problem związanym z prawem wodnym. Załatwiania było co nie miara, ale oni we wszystkim mi pomogli, wyjaśnili sprawę i dzięki nim obeszło się bez dodatkowych kosztów. Są bardzo rzetelni, mają przystępne ceny i znają się na prawie jak mało kto, warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Radca prawny

Post autor: Kaja »

W sieci można znaleźć wszystko, ale trzeba uważać, wielu radców prawnych działa bardziej na swoją korzyść i pod dyktando danego banku.
Awatar użytkownika
derpa
Posty: 32
Rejestracja: 13 sie 2020, 11:02

Re: Radca prawny

Post autor: derpa »

Dobrze jest znać rzetelnego radce prawnego. Ja jeszcze zanim miałam firmę, to korzystałam z usług kancelarii prawnej radcy Tomasza Zawadzkiego w Szczecinie https://www.kancelaria-zawadzki.eu/zakr ... siebiorcow i obecnie, zwłaszcza teraz jak mam własną firmę, nie wyobrażam sobie nie korzystania z jego usług. On jest bardzo kompetentny, każda jego porada bardzo dużo wniosła i często rozwiązywała moje problemy. Ma korzystne ceny i doświadczenie, polecam.
Awatar użytkownika
walizeczka
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2020, 10:48

Re: Radca prawny

Post autor: walizeczka »

To prawda, prowadząc firmę nie można sobie pozwolić na gdybanie i samodzielne interpretowanie prawa, dlatego podjęłam współpracę z radcą Łukaszem Robaszkiewiczem z kancelarii http://deiure.com.pl/ która zna się na rzeczy i obsługuje prawną sferę mojej działalności.
Awatar użytkownika
ganel
Posty: 47
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:24

Re: Radca prawny

Post autor: ganel »

U nas kancelaria radców prawnych PATRON Arendarski & Stejblis w Warszawie https://arendarski-stejblis.pl/oferta/obsluga-prawna zajmuje się obsług ą prawną mojej firmy. Są niezastąpieni, bardzo kompetentni i rzetelni, znają się na tym co robią i wyróżniają się doświadczeniem. Już nieraz wyciągnęli nas z tarapatów, tym samym udowadniając jak są skuteczni. Posiadają korzystne ceny, polecam, warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Radca prawny

Post autor: frea »

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzonym radcą prawnym polecam zapoznać się z ofertą https://www.cgh-kancelaria.pl/ Jest to bardzo dobra kancelaria radców prawnych z Bielska-Białej. Tam otrzymałem profesjonalną pomoc, której potrzebowałem.
Awatar użytkownika
karla
Posty: 29
Rejestracja: 08 wrz 2020, 14:57

Re: Radca prawny

Post autor: karla »

Nas już dwukrotnie reprezentował radca pracy Wioletta Kalamarz z kancelarii w Gwizdaju http://wk-kancelaria.com/uslugi/prawo-administracyjne/. To jest bardzo dobry radca, profesjonalny, który wszystko potrafi "po ludzku" wytłumaczyć i wyjaśnić. Pani Wioletta zna się na tym co robi, jest rzetelna, a do tego posiada przystępne ceny, zwłaszcza za tak wysoka jakość usług. Zdecydowanie warto skorzystać z usług tej kancelarii, polecam serdecznie.
Łukasz

Re: Radca prawny

Post autor: Łukasz »

Jeśli chodzi o dobrego, godnego zaufania specjalistę od prawa administracyjnego to polecam kancelarię radcy prawnego pani Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl/ . Zajmuje się ona od lat prawem administracyjnym, w tym prawem branżowym - leśnym i łowieckim. Można u niej uzyskać pomoc prawną dla samorządu terytorialnego, która polega m.in. na wsparciu w pozyskaniu środków UE czy procesu wydawania decyzji administracyjnych.Ponadto pani mecenas jest mediatorem i posiada wszystkie potrzebne uprawnienia. Jest osobą godną zaufania, która każdą sprawę prowadzi z zaangażowaniem.
Łukasz87

Re: Radca prawny

Post autor: Łukasz87 »

Ja miałem przyjemność korzystać z usług porad prawnych przy biznesie u radcy prawnego z https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu/ w Gdańsku. Od pierwszej wizyty miałem w sumie dość jasne wrażenie, że mam do czynienia ze specjalistą i mogłem się w pełni zdać na ich wiedzę.
Łumer

Re: Radca prawny

Post autor: Łumer »

Możecie bez problem skorzystać z pomocy radcy prawnego z https://www.kancelaria-szyszkowska.pl/. Ma bardzo dobre kompetencje i duże doświadczenie, wiec mamy tu pewność, że wszystko będzie wykonane jak należy, a porada będzie zgodna ze stanem faktycznym
Robert Wrocław

Re: Radca prawny

Post autor: Robert Wrocław »

We Wrocławiu korzystam od lat ze wsparcia kancelarii Pawła Marchewki, tu masz do niego telefon http://www.adwokatmarchewka.pl Ogromna wiedza całego zespołu, niezwykła etyka pracy to wszystko sprawia, że jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem, zawsze uzyskałem w pełni satysfakcjonującą pomoc.
Śnieżka

Re: Radca prawny

Post autor: Śnieżka »

Radca prawny może nas reprezentować w wielu sprawach. Nawet w kwestii emerytury. Mój mąż stara się właśnie o takie świadczenie, po wielu latach spędzonych na morzu i nie jest to takie proste. Na szczęście mamy doskonałą pomoc ze strony https://www.kancelaria-gdynia.eu/emeryt ... rskie.html
łukomska

Re: Radca prawny

Post autor: łukomska »

Gdy pojawiła się potrzeba uzyskania decyzji administracyjnej odnośnie pozwolenia na budowę to było z tym sporo kłopotu. Tutaj okazało się konieczne wsparcie ze strony kancelarii zajmującej się prawem administracyjnym. Pomogli https://adwokat-dymek.pl/oferta/prawo-administracyjne/ , udzielając nam wielu niebywałych i solidnych porad.
ODPOWIEDZ