Przeglądanie forum po pracy

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

Przeglądanie forum po pracy

Post autor: rucinski »

Ok, ja rozumiem, że trzeba mieć czas po pracy dla rodziny , ale czy jeśli się nudzicie, to przeglądacie różne fora eksperckie dodatkowo? Mam na przykład na myśli coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/forum/ . Czy jednak nie macie na to czasu?
Awatar użytkownika
archie
Posty: 73
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:42

Re: Przeglądanie forum po pracy

Post autor: archie »

A, czemu nie? Czasem sobie zajrzę i to nie tylko wtedy, kiedy potrzebuję porady. Nie dalej jak 3 dni temu ja doradzałem jednej dziewczynie odnośnie projektu domu i tłumaczyłem, że musi pod siebie i swoje poczucie użyteczności wybierać, a nie pod to, co jest modne. Naprawdę fajnie się tam wypowiada.
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Przeglądanie forum po pracy

Post autor: bob »

Dobrze, że nie jestem w tym osamotniony. Moja żona to mnie czasem z domu ma ochotę wyrzucić, bo jak twierdzi, ciągle w tym siedzę, ale co ja mogę, co, koledzy? Lubię znać nowinki i właśnie na MG forum najwięcej czasu przesiaduję. Czasem też doradzam ludziom, jeśli potrzebują. Dobrze się tu prowadzi rozmowy.
ODPOWIEDZ