Praca w Holandii

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 89
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:48

Praca w Holandii

Post autor: kasiunia »

Znajomi wyjeżdżają dość regularnie do pracy w Holandii.Bezpieczeństwo jest jednak bardzo ważne i korzystają z usług jakie oferuje agencja pośrednictwa pracy In Person - https://inperson.pl/ .Załatwiają oni oprócz samej pracy - co oczywiste, w kilku różnych branżach do wyboru ,także zakwaterowanie i ubezpieczenie.Owszem za granicą zarabia się może więcej, ale musi to byc bezpieczne.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Praca w Holandii

Post autor: Walkowa »

Jeśli szukacie dla siebie jakieś atrakcyjnej pracy za granicą - w Holandii lub w innym kraju europejskiem, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://pl.europa.jobs/. Znajdziecie tam mnóstwo takich ofert, na różnych stanowiskach, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet ;)Na pewno uda Wam się tam coś dla siebie wybrać :)
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 22
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:39

Re: Praca w Holandii

Post autor: charlotte1991 »

W Holandii i w Niemczech pracy nie brakuje. Ostatnio znalazłam ofertę firmy budowlanej na https://www.inserv.com.pl/ Działa ona w Niemczech jako podwykonawca i oferuje bardzo dobre warunki zatrudnienia i wysokie zarobki. Mój mąż zastanawia się nad wysłaniem tam CV.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Praca w Holandii

Post autor: czarov »

Nie mam pojęcia jak jest w Holandii ze zwrotem podatku, ale ja szczerze przyznam, ze gdyby nie blog http://zwrot-podatku24.com.pl/ na którym znalazłem porady jak krok po kroku uzyskać zwrot podatku z Niemiec to nie dałbym rady. W Polsce wydaje się to jakoś mniej skomplikowane... jednak koniec końców wszystko szczęśliwie się skończyło, a ja otrzymałem gotówkę, która mi się należała!
Awatar użytkownika
KonradSkal
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:57

Re: Praca w Holandii

Post autor: KonradSkal »

Witam, wie ktoś może jak uzyskać zwrot podatku z holandii. Pracowałem w holandii siedem miesięcy. Wszystko było całkowicie legalnie i mam na papierze wszystko. Potrzebuję tych pieniędzy ze zwrotu podatku. Jak powinienem teraz postąpić, żeby cała operacja doszła do skutku?
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Praca w Holandii

Post autor: anianita »

A moim zdaniem warto rozejrzeć się za pracą bliżej. Na stronie http://bravecare.pl/pl/chce-zostac-opiekunka/ przeczytałam na temat opieki osób starszych w Niemczech. Tak jest obecnie ogromne zapotrzebowanie na to zajęcie przez co jest ono bardzo cenione. Wiadomo, że nie każdy ma predyspozycje do takiej pracy, jednak moim zdaniem warto sobie temat przemyśleć.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: Praca w Holandii

Post autor: gabi22 »

Wiecie praktycznie jak dobrze się rozglądniecie to i w Polsce znajdziecie też bardzo dobre oferty pracy dla siebie. Grunt to przeszukać sobie różne serwisy, jak np. https://clixs.pl/ i cierpliwość. Warto z całą pewnością aplikować na interesujące na oferty. Mój znajomy ostatnio znalazł nawet dodatkowe dla siebie prace. Dzięki takie stronie wykonał już niejedno zlecenie budowlane prywatnie.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Praca w Holandii

Post autor: Kaja »

Obecnie w czasach pandemii chyba ciężko będzie o pracę, także w Holandii.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:20

Re: Praca w Holandii

Post autor: Saszka »

Rozglądaj się za ofertami takiej pracy na dobrych portalach, jak ten: https://megapraca.pl/ , gdzie warunki są doskonale i dokładnie opisane, bo to pozwoli Ci uniknąć wielu dylematów już na samym początku poszukiwania zatrudnienia za granicą.
Ważne jest, żeby znaleźć solidnego pracodawcę, który w ofercie na portalu jasno i wyraźnie określa swoje oczekiwania oraz wymagania, a przede wszystkim konkretnie ustala stawkę, wynagrodzenie za pracę.
yarmoś

Re: Praca w Holandii

Post autor: yarmoś »

A co powiecie na temat strony bananacv.com konkretniej mam na myśli tworzenie CV z gotowego szablonu. Czy pracodawcy zwracają na to uwagę czy w dzisiejszych czasach nie jest to już tak ważne i liczą się jedynie umiejętności + doświadczenie? Jak sądzicie?
endure

Re: Praca w Holandii

Post autor: endure »

Mesoworks oferuje możliwość współpracy przy projektach budowlanych, a firma ta stale poszukuje ekspertów w różnych dziedzinach budownictwa z powodu wielu projektów szczególnie w Belgii i Holandii. Znana jest ona ze swojego uznania oraz rzetelności, więc nie ma obaw co do rozpoczęcia współpracy z nimi
wilamwilam

Re: Praca w Holandii

Post autor: wilamwilam »

Zarówno pracę tymczasową jak i stałą, pomogą nam znaleźć w takiej agencji https://leasingteam.pl/ . Zdecydowanie poszukując pracy, udał bym się od razu tutaj. W takich miejscach, bardzo często dysponują największą ilością pasujących do naszych wymagań ofert, jeśli nawet nic aktualnie nie mają skontaktują się z nami, jak tylko pojawi się taka lub podobna oferta, to zdecydowanie ułatwia poszukiwania pracy.
ODPOWIEDZ