Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

Post autor: Lena »

Niezbędna raczej nie jest. Przynajmniej dla mnie. Ja używam twardej kredki do brwi, idealnej do podkreślenia koloru i linii.
Awatar użytkownika
Optymistka
Posty: 23
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:23

Re: Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

Post autor: Optymistka »

Ja używam tej pomady firmy eveline. Dla mnie jest niezbędna w wykonywaniu makijażu bo brzydkie mam brwi, nie podobają mi się i wkładam dużo wysiłku, żeby nadać im kolor i kształt. Szczególnie, że brwi mam gęste, bez fajnych brwi wyglądałabym dziwnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

Post autor: Bilba »

Wszystko zależy - jeśli zdecydujecie się np. na zabieg brow henna, to będzie zbędna :) Ja jestem zachwycona tą metodą i sama też zdecydowałam się pójść na szkolenie do Pani Patrycji Zielińskiej http://patrycjazielinska.pl/szkolenia/brow-henna/ Rewelacyjne szkolenie, świetna atmosfera, ogrom wiedzy merytorycznej i praktycznej, a dodatkowo kop motywacyjny do pracy. Nie bez powodu w naszej branży Pani Patrycja jest naprawdę jednym z najbardziej polecanych instruktorów.
Śnieżka

Re: Pomada do brwi niezbędna w makijażu?

Post autor: Śnieżka »

Dokładnie, wszystko zależy od sytuacji. Ja mam naturalnie bardzo ciemne brwi, a włosy rozjaśnione. Dlatego stosuję rozjaśniacz https://amazinglashes.com/pl/p/Rozjasni ... e-Brow/896 i wtedy pomadę, żeby podkreślić kolor i kształt.
ODPOWIEDZ