Masaż relaksacyjny

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Lamora
Posty: 20
Rejestracja: 03 lip 2020, 6:00

Masaż relaksacyjny

Post autor: Lamora »

Zastanawiam się, czy wybrać się na masaż relaksacyjny. Fajną ofertę mają u nas w http://salonlamaddalena.pl - 60 minut totalnego relaksu, myślę, że mogłoby się to u mnie sprawdzić, bo ostatnio mam sporo stresów. Korzystacie?
mama_kama

Re: Masaż relaksacyjny

Post autor: mama_kama »

Wiele gabinetów ma w ofercie możliwość skorzystania z takiego masażu. Na https://anlaya.pl/pricelist/masaz-relaksacyjny/ można poczytać jak taki zabieg wygląda. Masaż może być świetnym sposobem na czas tylko dla siebie, szczególnie jeśli mamy stres. Również wiele kobiet w ciąży z takiego masażu korzysta.
klara Ł

Re: Masaż relaksacyjny

Post autor: klara Ł »

Przed pandemią chodziłam praktycznie raz w tygodniu na masaż. Później z wiadomych przyczyn przestałam. Szukałam innego sposobu by nie rezygnować z mojej ulubionej formy relaksu. Okazało się, że można kupić fotele masujące casada do domu. Skorzystałam z promocji i nowy fotel już stoi w mojej sypialni od miesiąca. Zakup polecam każdemu. Masaż profesjonalny tak, jak w salonie kosmetycznym.
ODPOWIEDZ