marketing internetowy

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
gość

marketing internetowy

Post autor: gość »

Moim zdaniem tak jak zostało wspomniane powyżej, szeptankę również warto zlecić jakiejś agencji. To jeden z elementów marketingu więc ja jestem za zleceniem całości profesjonalistom w tym zakresie. Wiele na temat marketingu i reklamy w internecie można dowiedzieć się również z podcastów. Ja taki podcast o marketingu znalazłam i zaraz po ich odsłuchaniu zdecydowałam się na kontakt z Panem Piotrem. To naprawdę świetny fachowiec.
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 44
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: marketing internetowy

Post autor: kielonka »

Ja ogólnie postawiłam na marketing internetowy który osobiście dla mnie jest super sprawą jeśli chodzi o dotarcie, nawet do tych najbardziej opornych klientów. No i tak sobie działam z agencją https://marketingbielskobiala.pl/ która już nie wiem którą kampanię dla mnie realizuje.
Awatar użytkownika
klocia
Posty: 85
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:48

Re: marketing internetowy

Post autor: klocia »

Jeśli chodzi o marketing internetowy, to zdecydowanie warto, bo to w wirtualnej przestrzeni większość osób poszukuje usług czy produktów. Postawiłam więc na stworzenie strony www marki, która daje poczucie profesjonalizmu działalności. I tu pomogła mi agencja http://zakladanie-stron-www.pl/ która w tym zakresie ma ogrom doświadczenia.
Szymeś

Re: marketing internetowy

Post autor: Szymeś »

No to jeżeli jeszcze nie udało Wam się trafić na żadnych konkretnych specjalistów do tej pory od przygotowywanych działań marketingowych to śmiało mogę polecić Wam, żebyście również poświęcili więcej uwagi dla DigitalHill https://digitalhill.pl/uslugi/pozycjono ... rnetowych/ w przypadku których można liczyć na profesjonalne podejście i coraz lepsze efekty w zasięgach i pozyskiwaniu nowych klientów. Pozycjonowanie naszego sklepu idzie coraz lepiej i budujemy stabilnie nasze coraz lepsze pozycje na kluczowych frazach dla naszego biznesu.
Kafel

Re: marketing internetowy

Post autor: Kafel »

Na ten moment ja dopiero jestem na etapie poznania zasad oraz obszarów działania marketingu internetowego i przede wszystkim staram się jak najwięcej na ten temat czytać. Muszę przyznać, że interesuje mnie w głównej mierze stosowanie virali i to na nich postarałem się skupić. Po przeczytaniu artykułu https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... -potencjal już teraz wiem w jaki sposób można wykorzystać ich potencjał.

szabla sportowa sklep
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: marketing internetowy

Post autor: Kaja »

Marketing internetowy to raczej podstawa działalności większości firm, jeżeli chcą one pozyskiwać klientów i być widocznymi w internecie. Warto poznać kilka definicji z tym związanych: http://kacikpc.pl/pozycjonowanie-sklepo ... arto-znac/ zwłaszcza jeżeli chodzi o działania pozycjonowania sklepów internetowych i działalności e-commerce.
Burak

Re: marketing internetowy

Post autor: Burak »

Dzisiejsze pozycjonowanie stron nie polega już tylko na gromadzeniu linków czy optymalizacji treści. Użytkownik stał się kluczem do sukcesu w SEO. Jak dbać o jakość doświadczenia użytkownika i jak to wpływa na pozycjonowanie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na http://www.managernaobcasach.pl/na-czym ... nie-stron/ więc dobrze o tym pamiętać.
Karabinier

Re: marketing internetowy

Post autor: Karabinier »

Wzrost widoczności firmy w mapach Google może znacząco wpłynąć na liczbę odwiedzin zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Jednym z ciekawych rozwiązań, jakie można znaleźć w Internecie, jest wykorzystanie wiedzy z tego artykułu https://www.itlife.pl/temat/10067/wzros ... ch-google/ który mówi o znaczeniu dodawania wysokiej jakości zdjęć oraz wirtualnych spacerów przez Twoje lokalizacje.
Kozak

Re: marketing internetowy

Post autor: Kozak »

Agencje Influencer marketingowe odgrywają istotną rolę w kreowaniu i wdrażaniu skutecznych kampanii z udziałem influencerów. Oferują one strategie dostosowane do indywidualnych potrzeb marki, pomagając dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak mogą Ci pomóc, odwiedź https://tearsofjoy.pl/ ponieważ znajdziesz tam kompleksową ofertę usług dopasowaną do Twoich potrzeb marketingowych.
wiaderko

Re: marketing internetowy

Post autor: wiaderko »

Polecam artykuły takie jak https://nowemedium.pl/lifestyle/porady/ ... troniczny/ , dzięki nim zrozumiemy co jest najważniejsze w planowaniu codziennej działalności sklepu www. Sklep powinien nadążać za obecnymi trendami, to bardzo ważne żeby słuchać potrzeb rynku oraz samych klientów, dzięki temu możemy zapewnić sonie odpowiednią płynność w pracy naszego biznesu.
cloud

Re: marketing internetowy

Post autor: cloud »

W marketingu internetowym, bardzo ważne jest również dbanie o rozwój samego sklepu www - https://sucha24.pl/artykul/skroc-proces-zwieksz/1082770 . Dlatego rzeczy takie jak automatyzacja wysyłek, wykorzystanie AI, nikogo nie powinny dziś dziwić, to właściwie codzienność pracy w branży e-commerce. Najważniejsze żeby wszystkie te działania dobrze zaplanować, dzięki temu wszystko powinno przebiec optymalnie.
Bigos

Re: marketing internetowy

Post autor: Bigos »

Nie można zapominać o znaczeniu dobrego obsługi klienta. Szybkie i profesjonalne reagowanie na zapytania, problematyczne sytuacje oraz dbałość o pozytywne doświadczenia zakupowe mają ogromny wpływ na reputację sklepu. Więcej na temat budowania skutecznej obsługi klienta znajdziesz pod adresem https://uniejow.net.pl/pl/636_artykuly- ... owego.html i jak najbardziej jest to coś bardzo ważnego.
ODPOWIEDZ