marketing internetowy

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
gość

marketing internetowy

Post autor: gość »

Moim zdaniem tak jak zostało wspomniane powyżej, szeptankę również warto zlecić jakiejś agencji. To jeden z elementów marketingu więc ja jestem za zleceniem całości profesjonalistom w tym zakresie. Wiele na temat marketingu i reklamy w internecie można dowiedzieć się również z podcastów. Ja taki podcast o marketingu znalazłam i zaraz po ich odsłuchaniu zdecydowałam się na kontakt z Panem Piotrem. To naprawdę świetny fachowiec.
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 44
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: marketing internetowy

Post autor: kielonka »

Ja ogólnie postawiłam na marketing internetowy który osobiście dla mnie jest super sprawą jeśli chodzi o dotarcie, nawet do tych najbardziej opornych klientów. No i tak sobie działam z agencją https://marketingbielskobiala.pl/ która już nie wiem którą kampanię dla mnie realizuje.
Awatar użytkownika
klocia
Posty: 85
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:48

Re: marketing internetowy

Post autor: klocia »

Jeśli chodzi o marketing internetowy, to zdecydowanie warto, bo to w wirtualnej przestrzeni większość osób poszukuje usług czy produktów. Postawiłam więc na stworzenie strony www marki, która daje poczucie profesjonalizmu działalności. I tu pomogła mi agencja http://zakladanie-stron-www.pl/ która w tym zakresie ma ogrom doświadczenia.
Szymeś

Re: marketing internetowy

Post autor: Szymeś »

No to jeżeli jeszcze nie udało Wam się trafić na żadnych konkretnych specjalistów do tej pory od przygotowywanych działań marketingowych to śmiało mogę polecić Wam, żebyście również poświęcili więcej uwagi dla DigitalHill https://digitalhill.pl/uslugi/pozycjono ... rnetowych/ w przypadku których można liczyć na profesjonalne podejście i coraz lepsze efekty w zasięgach i pozyskiwaniu nowych klientów. Pozycjonowanie naszego sklepu idzie coraz lepiej i budujemy stabilnie nasze coraz lepsze pozycje na kluczowych frazach dla naszego biznesu.
Kafel

Re: marketing internetowy

Post autor: Kafel »

Na ten moment ja dopiero jestem na etapie poznania zasad oraz obszarów działania marketingu internetowego i przede wszystkim staram się jak najwięcej na ten temat czytać. Muszę przyznać, że interesuje mnie w głównej mierze stosowanie virali i to na nich postarałem się skupić. Po przeczytaniu artykułu https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... -potencjal już teraz wiem w jaki sposób można wykorzystać ich potencjał.
ODPOWIEDZ