Jak dbać o noworodka?

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:32

Jak dbać o noworodka?

Post autor: Luiza »

Hej! Z racji tego, że chcę odpowiednio nauczyć się dbać o noworodka, to myślę nad kursem rodzenia. Zastanawiam się czy warto by było zgłosić się do centrum mam - a Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Miroda
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:58

Re: Jak dbać o noworodka?

Post autor: Miroda »

Byłam tam na kursie przygotowującym do porodu i bardzo dobrze wspominam te zajęcia. Nauczyłam się jak odpowiednio pielęgnować i dbać o maluszka. Dodatkowo zajęcia prowadzili wykwalifikowani lekarze oraz położne – dlatego czułam, że otrzymuję najlepszą wiedzę. 
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Jak dbać o noworodka?

Post autor: gajga »

W dużej mierze to jak opiekować się dzieckiem przychodzi instynktownie. Ale jeśli młoda mama ma obawy to jak najbardziej może skorzystać z kursów, szkoleń jeszcze w czasie ciąży. I co ważne - o maleństwo warto dbać jak jeszcze jest w brzuszku. Odpowiedzialnym krokiem będzie wykonanie badań prenatalnych, test NIFTY można wykonać już od 10 tygodnia ciąży w ponad 200 autoryzowanych punktach pobrań w całej Polsce.
ODPOWIEDZ