Dobry adwokat kościelny

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Dobry adwokat kościelny

Post autor: Gszegosz99 »

Słyszałem, że funkcjonuje w Kościele taka instytucja jak adwokat kościelny. Jeśli chcecie dowieść nieważności małżeństwa, to jest na to sposób. Powinniście zajrzeć do http://www.poradniasalomon.pl/adwokat-koscielny-lodz i samemu sprawdzić, jak może Wam to pomóc.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Dobry adwokat kościelny

Post autor: klamka »

To prawda, że tematy rozwodowe bywają trudne. Niestety czasem rozwód to konieczność. Wiele małżeństw nie potrafi kulturalnie się rozstać dlatego jak sprawa kończy się w sądzie warto skorzystać z pomocy adwokata. Moja siostra rozwodziła się kilka miesięcy temu. Dzięki pomocy adwokata kościelnego : https://www.adwokatkoscielny.pl/ sprawa zamknęła się na jednej rozprawie. To wielki sukces bo obawiałyśmy się batalii trwającej wiele miesięcy.
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: Dobry adwokat kościelny

Post autor: Kaoma88 »

Widzę, ze wzięcie rozwody kościelnego mozna bardzo łatwo wziąć :/ porażka. Moim zdaniem nie powinno tak być. Ale fakt, na pewno jest to dobra opcja dla tych osób, które były gdzieś tam prześladowane w małżeństwie. Co do adwokata to ja bardzo polecam w Warszawie panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Wszystkie sprawy na swoim koncie ma wygrane.

magnez swanson
ODPOWIEDZ