Apteki internetowe?

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Apteki internetowe?

Post autor: Gszegosz99 »

Zastanawiam się nad tym, czy warto przestawić się na zakupy w aptekach internetowych. W sumie i tak na co dzień większość rzeczy kupujemy przez internet, więc myślę, że to faktycznie mogłoby być dobrym pomysłem. Na przykładzie takich miejsc jak https://www.apteka-leki.pl/ dobrze widać, że to powinno się bardzo opłacić. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Apteki internetowe?

Post autor: bob »

Hej, jeśli o mnie chodzi, to Apteka Pod Gryfem (link) ma całkiem dużo wyposażenia. Od standardowych tabletek na bóle głowy, mniej znane środki, jak na przykład Demoxoft na nużycę. Słyszeliście o tej chorobie? Bierze się z aktywności nużeńców i niestety bardzo szybko się rozpowszechnia. Zwłaszcza u osób z obniżoną odpornością czy na przykład osób z zapaleniami skóry.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Kaja »

Nigdy nie korzystałam z aptek internetowych i jakoś nie czuje potrzeby by to robić.
Awatar użytkownika
melodia67
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:01

Re: Apteki internetowe?

Post autor: melodia67 »

Myślę, że warto stworzyć sobie domową apteczkę z potrzebnymi lekami na różne ewentualności. Na przykład dobrze mieć coś takiego jak octenisept na rany. Nigdy nie wiemy kiedy nam się coś przytafi a z doświadczenia wiem, że w ostatniej chwili brakuje zwykle plastrów i innych rzeczy do opatrzenia rany. Rany można podzielić na otarcia, zadrapania naskórka, rany powierzchowne i głębokie. Lek ten działa na różne rany. Myślę, że warto dowiedzieć się na jego temat więcej. Oczywiście u każdego może się sprawdzić coś innego, dlatego warto poszerzać swoją wiedzę na ten temat.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Sammy »

Niestety uzaleznic mozna sie w dzisiejszych czasach od wielu rzeczy - a także od leków ..Bywa i tak że uzależnienia nie da się pozbyć od tak - potrzeba czasem wielu wielu lat. W kazdym razie warto powierzyć się w odpowiednie ręce. Znacie prywatną klinikę Medox ? Zatrudniają profesjonalnych lekarzy i psychologów więc można się śmiało do nich wybrać na leczenie lekomanii
ODPOWIEDZ