Agencja eventowa

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Agencja eventowa

Post autor: karin33 »

Od lat zajmuję się marketingiem i promocją firmy. Niedawno zgłosiła się do nas bardzo duża korporacja, która chce się wypromować z rozmachem. Wiem, że będę potrzebowała pomocy i już teraz szukam agencji. Znalazłam ich http://red8events.pl/. Mają duże doświadczenie w tej kwestii. Co sądzicie o moim wyborze?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 453
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Agencja eventowa

Post autor: Kaja »

Eeeeeeeeeeeee....? To chyba słabe masz doświadczenie ;)
Awatar użytkownika
kikunia
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:46

Re: Agencja eventowa

Post autor: kikunia »

Mi sie wydaje, ze duzo rozsadniej byloby poczatkowo skorzystac z takiej opcji jak http://e-partner.com.pl/ ktora pomoze dopasowac Ci materialy i tresci tak by bylo je latwo pozycjonowac i reklamowac nadal :) Dzieki temu faktycznie zbudujesz relacje z klientem i atrakctyjnosc firmy dla spolecznosci :)
Awatar użytkownika
Paloma
Posty: 11
Rejestracja: 18 wrz 2019, 16:25

Re: Agencja eventowa

Post autor: Paloma »

Poszukując sprawdzonej,działającej na naszym rynku od lat agencji eventowej zgłoś się do https://hulaevents.pl/
Jest to zespół ludzi z różnymi zainteresowaniami,świeżymi pomysłami i nowoczesnym spojrzeniem na świat.Organizują gale,jubileusze,gry miejskie i terenowe,pikniki i wszystko o czym tylko zamarzy się klientowi.
kaśka2778

Re: Agencja eventowa

Post autor: kaśka2778 »

karin33 pisze: ↑27 gru 2019, 8:36 Od lat zajmuję się marketingiem i promocją firmy. Niedawno zgłosiła się do nas bardzo duża korporacja, która chce się wypromować z rozmachem. Wiem, że będę potrzebowała pomocy i już teraz szukam agencji. Znalazłam ich http://red8events.pl/. Mają duże doświadczenie w tej kwestii. Co sądzicie o moim wyborze?
To dobry krok, każda profesjonalna Agencja Eventowa Kraków potrzebuje reklamy. :D
Dżony

Re: Agencja eventowa

Post autor: Dżony »

Zaufanie między marką a jej odbiorcami jest fundamentem dla budowania silnej obecności w mediach społecznościowych. Nasza agencja pomaga w tworzeniu autentycznych relacji z influencerami, co przekłada się na wiarygodność promowanych treści. To wszystko jest częścią naszej oferty, którą można znaleźć na https://tearsofjoy.pl/ i dbamy o to, by każda współpraca była transparentna i przynosiła wymierne korzyści obu stronom.
ODPOWIEDZ