Wentylacja z odzyskiem ciepła

Awatar użytkownika
sybilla91
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 22:34

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: sybilla91 »

Cześć! Co sądzicie na temat montowania rekuperatorów? Mnie działanie tej instalacji bardzo ciekawi, a szczególnie fakt, że zwiększa efektywność wentylacji domu. Myślałam, czy nie skontaktować się z Centrum Rekuperacji, bo oni właśnie zajmują się takimi rzeczami. Jak myślicie, warto?
Awatar użytkownika
hektor_77
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 3:13

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: hektor_77 »

Centrum Rekuperacji to fachowcy od instalacji wentylacyjnych w Łodzi. Nie tylko świetnie znają się na ich działaniu, ale potrafią je też sprawnie montować. Przy tym doradzają optymalne rozwiązania i odpowiadają na wszelkie pytania klienta. Polecam ich gorąco.
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Wentylacja

Post autor: layne »

U nas wentylacją zajęła się firma Avent z Gdańska https://avent-instalacje.pl/wentylacja. Ona jest profesjonalnie wykonana, co ważne najpierw ta firma zajęła się zrobieniem odpowiedniego projektu wentylacji, a następnie samym montażem systemu wentylacyjnego. Wykonali przy tym kawał dobrej roboty, są rzetelni, wyrabiają się z terminami, mają korzystne ceny, polecam ich serdecznie. Wentylacja oczywiście działa bez problemu, bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Wentylacja z odzyskiem ciepła

Post autor: Andzia »

Szukam namiarów na sprawdzony serwis wentylacji i klimatyzacji. Coś nam te instalacje ostatnio w zakładzie szwankują i trzeba byłoby je przejrzeć. Podobno serwis rooftop lennox https://hvacs.pl/ ma świetną ofertę w zakresie swoich usług. Dysponują specjalnym komputerowym sprzętem diagnostycznym. Może ich znacie?
ODPOWIEDZ