Malowanie proszkowe Śląsk

Awatar użytkownika
ingryda_93
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 17:36

Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: ingryda_93 »

Cześć! Poszukuję fachowców działających na terenie Śląska, którzy podjęliby się malowania proszkowego ogrodzenia. Mam na oku firmę robart.slask.pl. Czy ktoś z was wie coś więcej na ich temat?
Awatar użytkownika
mojra61
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 4:18

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: mojra61 »

W kwestii malowania proszkowego firma, a właściwie pracownicy z ROBART są specjalistami, więc zdecydowanie polecam. Malują dokładnie, bez zacieków, bez tak zwanej fuszerki. Mają poza tym konkurencyjne ceny usług.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Kleo »

Na rynku jest wiele firm, które świadczą takie usługi. Warto wybierać te, które mają doświadczenie w temacie. W tej branży wszystko musi być na czas i dokładnie zrobione. A do tego potrzebne jest zaplecze technologiczne, no i rzecz jasna kadrowe. Dlatego jeśli chodzi o malowanie proszkowe to mogę zaproponować ich usługi http://colorex.pl/ . Ponad 30 lat doświadczenia i ogromny park maszynowy.
nińka32

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: nińka32 »

Sprawdzoną i godną zaufania firmą, jeśli chodzi o malowanie proszkowe, jest https://intercolor.pl/oferta,3,pl.html . Co ich najbardziej wyróżnia? Przede wszystkim szybkie terminy realizacji zamówień (o. 3 dni robocze), indywidualne podejście do klienta, nowoczesny sprzęt i certyfikat jakości ISO! Warto im zaufać, polecam gorąca - owocna i profesjonalna współpraca.
Włoczer Krzysiek

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Włoczer Krzysiek »

Ja polecam przy dostawie takiego wyposażenia firmę Lapena, tu macie ich adres http://www.lapena.pl/. Firma bardzo dobra, doświadczona, posiadająca odpowiednie zaplecze i co najważniejsze produkty, które doskonale nadają się w procesie malowania proszkowego
Ćwiek

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Ćwiek »

Bardzo dobrą firmą która zajmuje się lakierowaniem proszkowym jest https://colorex.pl/ Kilka rzeczy tam lakierowałem i jestem bardzo zadowolony. Zlecenia robią bardzo szybko, dokładnie i na pewno do tej firmy wrócę jak jeszcze będę potrzebować lakierowania różnych rzeczy.
ODPOWIEDZ