Instalacja kolektorów słonecznych

Awatar użytkownika
Bromira1991
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 3:53

Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: Bromira1991 »

Witam serdecznie. Dowiedziałam się jakiś czas temu, że dzięki zainstalowaniu kolektorów słonecznych można sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu wody. Zgadzacie się z tym? Planowałam kontaktować się w sprawie montażu z firmą Cieplik. Może korzystaliście z ich usług?
Awatar użytkownika
Wolimira-85
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 17:47

Re: Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: Wolimira-85 »

Kolektory słoneczne są najtańszym sposobem ogrzewania wody użytkowej, to się zgadza. Jeśli chodzi o firmę Cieplik, to sądzę, że są specjalistami w tej branży. Nie tylko doradzają w kwestii kolektorów słonecznych, ale też porządnie je montują.
iguś574

Re: Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: iguś574 »

A myśleliście może o fotowoltaice? Dzięki niej można zadbać o naszą planetę. Czy ktoś z Was już korzystał z paneli słonecznych? Sporo na ten temat czytałam i wydaje się naprawdę opłacalne. Na https://nekoenergia.pl/ dostępna jest bogata oferta, a firma montażowa ma duże doświadczenie.
łódzki

Re: Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: łódzki »

Znakomitym pomysłem okazało się zainwestowanie w kolektory słoneczne, jakimi dysponowali https://www.biawar.com.pl/produkty/kolektory-sloneczne/ . Zaproponowane za konkretną cenę, w pełni sprostały moim wymaganiom na tym polu. Myslę, że i Ty możesz w tym znaleźć coś dla siebie. W końcu jest to ekologiczny i ekonomiczny pobór energii!
mórek567

Re: Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: mórek567 »

Kolektory słoneczne na dobre zagościły i u nas. Zaproponowane przez https://www.solaris-kepno.pl/oferta/kolektory-sloneczne okazaly sie całkowitym strzałem w 10, który zapewnił nam mozliwosc pobierania energii w spsoob przyjazny dla srodowiska - i o to chodzilo! Calkowicie sprostalo to moim wymaganiom.
ODPOWIEDZ