Dobra ekipa ze Śląska

Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: Dobra ekipa ze Śląska

Post autor: gabi22 »

OK. Fajnie, dzięki za namiar... A czy wykańczają też domy? Bo właśnie niedługo chce ruszyć z budową. Właśnie znalazłam wymarzony projekt domu dla siebie Zosia 3 https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-3 . Także teraz tylko zamówię go i można działać :D.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Dobra ekipa ze Śląska

Post autor: koral »

Wszystko zależy co trzeba zrobić. Jeśli to ma być kompleksowy remont biura czyli tzw. fit out , to trzeba wybrać firmę, która specjalizuje się w takich rozwiązaniach. Tutaj http://fitout.waw.pl warto sobie zerknąć. Jest tam namiar na firmę z Warszawy, która działa w całej Polsce.
Awatar użytkownika
katia
Posty: 74
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:01

Re: Dobra ekipa ze Śląska

Post autor: katia »

Teraz wiele firm oferuje swoje usługi w całej Polsce. Warto właśnie takie wyszukać, ponieważ potrafią one zazwyczaj doradzić dobre, ale niedrogie rozwiązania, które faktycznie się sprawdzą. Tutaj http://www.remontbiura.warszawa.pl/adap ... -warszawa/ jest namiar na ekipę remontową, która specjalizuje się w kompleksowych remontach biur.
delicjaŁ

Re: Dobra ekipa ze Śląska

Post autor: delicjaŁ »

Tutaj https://totalsec.pl też jest namiar na firmę, która specjalizuje się w kompleksowych remontach biur. Trzeba zawsze stawiać na jakość i przede wszystkim niezwykle kompleksowo podchodzić do tematu, aby przede wszystkim taka ekipa zrobiła wszystko zgodnie z założeniami i oczywiście terminowo.
pól4

Re: Dobra ekipa ze Śląska

Post autor: pól4 »

Zadzwonię i zobaczę :D Kupiliśmy projekt domu https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-7-b i szukamy firmy, która go ładnie wykończy. Plus do tego nasi przyjaciele też potrzebują ekipy do wykończenia, więc podeślę im Wasze linki. Dzięki za pomoc, a jeśli chodzi o projekt to jak sądzicie.. jakieś rady dotyczące wykończenia?
Awatar użytkownika
monia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:13

Re: Dobra ekipa ze Śląska

Post autor: monia »

My w materiały do wykończeniówki zaopatrzyliśmy się w śląskiej firmie DOMINIKANA http://dominikanatychy.pl/oferta/materi ... ia-wnetrz/ z Tych. To regionalny lider w produkcji i sprzedaży parapetów wewnętrznych i zewnętrznych., ale mają w swojej ofercie także farby, profile i inne materiały do wykończeniówki. Ich oferta jest kompleksowa, zamówienia realizują w ustalonych terminach, dostępne tam produkty są świetnej jakości, w dobrych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ