Czyszczenie metalowych elementów

Awatar użytkownika
Parebol
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:50

Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: Parebol »

Czyszczenie powierzchni metalowych to nie lada wyzwanie. Trzeba to zlecić rzetelnej firmie. Może zajmujecie się tak jak ja produkcją tego rodzaju elementów i szukacie, tak jak ja serwisu, który pomógł w ich przygotowaniu?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: Andzia »

Moja firma zajmuje się między innymi produkcją mebli metalowych i zastanawiam się, komu mogłaby zlecić śrutowanie. W końcu nie chciałabym, aby ewentualna korozja osłabiła ich konstrukcję. Dostałam namiary na firmę Blastech https://blastech.pl/ i chyba się z nimi skontaktuję. Mają bardzo duże doświadczenie we właściwym przygotowaniu różnego rodzaju powierzchni.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: kruger »

Jeżeli rzeczywiście chcecie zabezpieczyć metalowe elementy to powinniście zgłosić się do malarni proszkowej. Ja od siebie mogę wam polecić firmę https://el-mix.org.pl/ Jest to sprawdzona lakiernia, która znajduje się pod Poznaniem.
Awatar użytkownika
Kerbal
Posty: 90
Rejestracja: 12 cze 2020, 13:43

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: Kerbal »

W przypadku zabezpieczania konstrukcji stalowych warto skorzystać z usług nakładania odpowiednich powłok antykorozyjnych. My tego typu działania zawsze zlecamy firmie Jack Service https://www.jackservice.com.pl/oferta/z ... -stalowych . Mają w tym zakresie ogromne doświadczenie i wykonują kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
misia909
Posty: 56
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:29

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: misia909 »

Stosuje się też na pewno różne zabezpieczenia antykorozyjne. Metody jest kilka, ale tutaj https://www.metaltech.pl/ można znaleźć tą najbardziej popularną i chyba najbardziej skuteczną metodę. Warto dbać o to, co trzeba, bo lepiej zapobiegać korozji, niż później z nią walczyć.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:13

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: monia »

Jeżeli chodzi o farby antykorozyjne to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Carboline Polska z Wiśliny https://www.carbolinepolska.pl/ochrona-przeciwkorozyjna. Oni mają bardzo dobre jakościowo produkty do ochrony antykorozyjnej i przeciwpożarowej materiałów. Cenowo także się opłaca, ich produkty działają bardzo dobrze, super nam się sprawdzają, dlatego szczerze nogę ich polecić.

helikon utp urban tactical pants
giron008ł

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: giron008ł »

Metalowe elementy w moim pojeździe uległy korozji, także trzeba było coś z tym zrobić. W celu pokonania tego problemu zdecydowałem się na wykorzystanie preparatów na rdzę https://www.rustcheckcorolon.pl/ . Po kłopocie ani śladu!
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: goodwer »

Widze, że macie spore doświadczenie w tym temacie. A powiedzcie mi, czy firmę od malowania proszkowego też jesteście w stanie polecić? Nigdy dotąd nie korzystałam z tego typu usług, więc nie wiem na co zwrócić szczególną uwagę. W sieci znalazłam namiar na https://gelp.pl/ i z tego co widzę, to mają też spoko opinie.
ginamó

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: ginamó »

Po wyczyszczeniu metalowych elementów zachęcam nałożyć zabezpieczenia antykorozyjne. Zajmują się tym http://emeresprodukt.pl/ i zachęcam zwrócić na to uwagę - przez brak rdzy oszczędzicie sobie wielu kłopotów!
Awatar użytkownika
flora
Posty: 84
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:58

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: flora »

Ważne jest również odpowiednie zabezpieczenie metalowych elementów i urządzeń przed korozją. U nas tym zadaniem zajęła się firma IzoSerwis https://izoserwis.net/services/zabezpie ... korozyjne/ z Tuliszkowa. To rzetelna firma, mają kompleksową ofertę i naprawdę szeroki zakres usług. Zgłosiliśmy się do nich po rekomendacji, naprawdę się nie zawiedliśmy. To profesjonaliści, mają doświadczenie i znają się na tym, co robią, poradzili sobie świetnie, w dobrej cenie, polecam.
Zołek

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: Zołek »

Jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości producentów wykonujących siatki zgrzewane to jak najbardziej warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez https://www.perfopol.pl/pl/Siatki_zgrzewane w przypadku których można liczyć na pełne wsparcie, najwyższą jakość i terminowość przeprowadzonych realizacji od początku do końca. Mam nadzieję, że dokładnie znajdziecie to czego szukacie zachowując najwyższą jakość.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: hyuk »

To prawda, ale najlepiej nie dopuścić w ogóle do korozji,. W tym celu lepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów, w naszym przypadku z usług zakładu robót antykorozyjnych "FRYKAR" https://www.frykar.pl/antykorozja-stali/ w Bytomiu. Oni kompleksowo zajęli się zabezpieczeniem antykorozyjnym naszych konstrukcji stalowych zgodnie z normą PN-EN 8501 i PN-EN 12944. Firma spisała się bardzo dobrze, to doświadczeni fachowcy, polecam.
hiczungł

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: hiczungł »

Na pewno warto skorzystać ze środków antykorozyjnych - w koncu na ten klopot powierzchnie metalowe sa mocno narazone. Ale mnie to juz nie dotyczy! Od kiedy korzystam z produktow https://oiltrans.pl/produkty/ to problem ten mam za soba, dzieki Bogu. Dobrze, e juz to pozegnalem!
kórtka

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: kórtka »

Elementy te można pokryć solidną farbą antykorozyjną. Osobiście wykorzystałem w tym celu rozwiązania z oferty https://cdf.pl/farby-przemyslowe/antyko ... odkladowe/ . Ich jakość absolutnie sprostała moim wymogom na tym polu. Wygląda to teraz nabardziej zadbane i sprawdzone a przecież taki był cel!
Mjtańs

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: Mjtańs »

Jedną z najlepszych metod, która pozwala na to, aby zabezpieczyć metal przed korozją i działaniem warunków jest oczywiście cynkowanie. Zobaczcie na ofertę firmy https://www.cynkowniapatelscy.pl/oferta. Świadczą takie usługi już od dawna, więc to na plus. Powłoki są odpowiednio nałożone, bardzo praktyczne, umożliwiają normalnie funkcjonowanie stali
Leżakować

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: Leżakować »

Jeżeli macie elementy, które zardzewiały to polecam użyć najpierw odpowiedniego odrdzewiacza. Często ludzie wyrzucają lub wymieniają zniszczone rzeczy, a w bardzo prosty sposób można je oczyścić i nadal z nich korzystać. Dużo ciekawych informacji na ten temat znajdziecie w tym artykule https://www.egsystem-sklep.pl/odrdzewia ... -n-47.html
Tosześ Jurek

Re: Czyszczenie metalowych elementów

Post autor: Tosześ Jurek »

Ocynkowania galwaniczne wykonuje kompleksowo firma https://www.cynkowniapatelscy.pl/. Uważam, że nakładanie tego rodzaju powłoki jest po prostu koniecznością i sprawi, że produkty będą wyglądały bardzo elegancko, jak również będą miały powłokę, dzięki której uzyskamy maksymalny komfort jeżeli chodzi o zabezpieczenie antykorozyjne. Ważne, aby powłoka była odpowiednio dopasowana oraz oczywiście wykonana w sposób prawidłowy. Tu współpraca z doświadczonym wykonawcą jest po prostu na poziomie, jest koniecznością
ODPOWIEDZ