Nie ma dnia w biurze

Awatar użytkownika
KURT GURU
Posty: 7
Rejestracja: 18 gru 2019, 19:52

Nie ma dnia w biurze

Post autor: KURT GURU »

Ani jednego dnia w życiu, nie pracowałem w biurze. Prawdopodobnie dlatego styl życia tych, którzy żyją ściśle według zegara lub noszą Garnitur, czasami wciąż mnie pociąga. Czy wolisz pracować w domu?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Nie ma dnia w biurze

Post autor: Walkowa »

Ja sądzę, że pracownicy biurowi powinni stale się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Firma szkoleniowa Kar Group organizuje nawet specjalny kurs dla takich pracowników, o którym możecie poczytać na stronie internetowej https://kursy-edu.net.pl/kurs-pracownik-biurowy/. Osobiście uważam, że warto byłoby wziąć w takim szkoleniu udział ;)
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: Nie ma dnia w biurze

Post autor: elżbieta66 »

jak miałam za duzo roboty a za mało kasy to zaiwnestowałam w pracownika z ukrainy i ju http://www.neswork.pl pomogł mi a do tego naprawde skuteczenie i konkretnie pomogl nam w firmie
osś

Re: Nie ma dnia w biurze

Post autor: osś »

Cześć, chcemy w naszej firmie zatrudnić pracownika jednak z przygotowaniem umowy o poufności. Czy ktoś się orientuje, jak ten temat zorganizować? czytałem w tym miejscu https://tozalezy.com/klauzula-poufnosci ... ezpieczyc/ jak powinno się przygotować wzór klauzuli poufności, jednak czy ktoś miał z tym do czynienia w praktyce?
ODPOWIEDZ