mirroproject.com.pl opinie

Awatar użytkownika
Jadzka71
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2019, 14:37

mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Jadzka71 »

Cześć wszystkim! Już za niedługo odbierzemy klucze do naszego nowego domu. Chciałam powierzyć urządzenie wnętrz projektantowi Mirosławowi Gutowskiemu. Czy ktoś z Was korzystał z usług MirroProject? Jestem ciekawa jakie są Wasze opinie!
Awatar użytkownika
Katarzyna227
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 19:17

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Katarzyna227 »

Słyszałam same pozytywne opinie na temat firmy mirrorproject.com.pl, dlatego zdecydowałam się na ich ofertę. Moje wnętrze jest odświeżone i przede wszystkim oryginalne. Polecam, bo fachowo i niedrogo.
Awatar użytkownika
Natalia998
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 19:11

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Natalia998 »

Chciałam mieć oryginalnie zaprojektowane wnętrze, więc czytając pozytywne opinie na temat firmy mirrorproject.com.pl, zdecydowałam się na jego usługi. Bardzo polecam, bo moje pokoje teraz zachwycają wszystkich, a ja nie mam ochoty z nich wychodzić.
Awatar użytkownika
Zofia888
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 19:20

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Zofia888 »

Rok temu chciałam w oryginalny sposób zaprojektować sypialnię. Koleżanka poleciła mi mirroproject.com.pl, bo miała dobrą opinię na temat biura. Cieszę się, że jej posłuchałam, bo w końcu mogę cieszyć się ładną i nowoczesną sypialnią.
Awatar użytkownika
Marta600
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 19:18

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Marta600 »

Miałam problem z projektem mieszkania, więc szukałam specjalisty, który pomoże mi rozwiązać mój problem. Polecono mi architekta z mirroproject.com.pl, poza tym znalazłam niemal same pozytywne opinie na temat firmy. Teraz cieszę się pięknym wnętrzem mieszkania, które dodatkowo jest dostosowane do moich potrzeb.
Awatar użytkownika
Jadwiga743
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:22

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Jadwiga743 »

Gdy potrzebowałam projektu salonu, sąsiadka poleciłam miroproject.com.pl i postanowiłam im zaufać. To była dobra decyzja, mam bardzo pozytywną opinię, bo moje wnętrze zachwyca teraz wszystkich. A ja znów kocham swój salon.
Awatar użytkownika
Kasia001
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 18:59

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: Kasia001 »

Sama niedawno urządzałam biuro z pomocą miroproject.com.pl i mam miłą opinię na ich temat.Do tematu architekt podszedł zawodowo. Od razu wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce, teraz moje biuro jest schludne i zachwyca klientów.
Awatar użytkownika
dorota148
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 19:12

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: dorota148 »

Polecam mirroproject.com.pl, bo robili mi projekt łazienki i teraz wszyscy moi goście są nią zachwyceni. Moi domownicy też mają pozytywne opinie i lubią w niej przebywać. Polecam tę firmę, bo na pewno wykonają oryginalny i dopasowany projekt.
Awatar użytkownika
beata336
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:12

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: beata336 »

Mam bardzo dobrą opinię na temat architektów z mirroproject.pl i będę polecać ich każdemu. Mają bardzo świeże spojrzenie na temat i są kreatywni. Na pewno każdemu przedstawiają oryginalny i nowoczesny projekt mieszkania, w zależności od potrzeb.
Awatar użytkownika
sylwia013
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 19:21

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: sylwia013 »

Architekci z miroproject.com.pl projektowali mi kawalerkę i jestem bardzo zadowolona z efektu. Niewielkie powierzchnie wymagają funkcjonalności, a architekci stanęli na wysokości zadania. Uwielbiam moje mieszkanie.
Awatar użytkownika
tina470
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2019, 18:52

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: tina470 »

Polecam każdemu morroprojectp.pl i mam bardzo dobrą opinię na temat tego architekta. Uważam, że jak ktoś chce oryginalnie i nowocześnie urządzić mieszkanie, to tylko z tymi architektami. Bardzo kompleksowo podchodzą do każdego projektu.
Awatar użytkownika
aga479
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:14

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: aga479 »

Czytałam wiele opinii na temat mirroproject.com.pl, zanim zdecydowałam się na projekt u nich. Ale jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Sama usługa wykonana bardzo profesjonalnie i całkiem niedrogo.
Awatar użytkownika
sonia022
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:10

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: sonia022 »

Zawsze marzyłam o funkcjonalnym i zarazem ładnym mieszkaniu. Dlatego projekt powierzyłam specjalistom z mirroproject.com. Czytałam o nich opinie i mieli bardzo dobre. Mogę je tylko potwierdzić, bo moje mieszkanie jest w końcu piękne i zachwycające.

grabbers
Awatar użytkownika
oktawia550
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:34

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: oktawia550 »

Znam firmę mirroproject.pl i mam dobrą opinię na ich temat. Myślę, że wykonują bardzo profesjonalne i modne teraz projekty pomieszczeń. Architekci idą z duchem czasu.
Awatar użytkownika
lara664
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 19:37

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: lara664 »

Widziałam wiele projektów mirroproject.pl i czytałam same pozytywne opinie o nich. Uważam, że architekci mają świetne pomysły i idą z duchem czasu. Ich projekty są interesujące, nowoczesne i zachwycające.
Awatar użytkownika
olena900
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:34

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: olena900 »

Miałam okazję współpracować z mirroproject.com.pl i mam bardzo dobrą opinię. Ich architekci są pracowici i bardzo kreatywni. Projekty są oryginalne i chyba nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z efektu ich pracy.
Awatar użytkownika
ewa007
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 19:52

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: ewa007 »

Jeśli ktoś spodziewa się oryginalnego, ale dostosowanego do oczekiwań projektu, to polecam mirroproject.com. To jest moja opinia, ale myślę, że każdy będzie zadowolony ze współpracy. Znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: bob »

Hej, a skoro mowa o architektach, to czy znacie może Pracownię Architektoniczną MG Projekt? Spodobał nam się ich rysunek o nazwie Uroczy https://www.mgprojekt.com.pl/uroczy , dom miałby dokładnie taką przestrzeń, jakiej potrzebujemy. Pytanie tylko, czy warto u nich kupować projekty? Dobrze są wykonane?
Awatar użytkownika
justyna009
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 19:42

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: justyna009 »

Moja koleżanka korzystała z usług architektów z mirroproject.pl i była bardzo zadowolona ze współpracy. Mają oni najnowszą wiedzę na temat trendów w temacie projektowania wnętrz. W mojej opinii warto im zaufać.
Awatar użytkownika
sandra005
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 19:44

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: sandra005 »

W mojej opinii projekty od mirroproject.com.pl są niesamowite. Mi przygotowali niezwykłe projekty, które od razu mi się spodobały. Polecam tych architektów, bo potrafią czynić cuda.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: mirroproject.com.pl opinie

Post autor: gabi22 »

A mnie się ostatnio spodobały projekty domów jakie znalazłam tutaj https://www.mgprojekt.com.pl . Też są niezwykłe, dobrze przemyślane. Praktycznie wszystko w nich się zgadza. Każdy obiekt, będzie stanowić przytulny i funkcjonalny kąt. Po za tym zauważyłam, że można tam trafić na fajne też promocje.
ODPOWIEDZ