Izudesin.pl - opinie

Awatar użytkownika
Dal
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2020, 21:55

Izudesin.pl - opinie

Post autor: Dal »

Witajcie, czy ktoś z Was miał okazję współpracować z Izudesign przy projektowaniu wnętrz. Bardzo zainteresowała mnie pracownia projektowa Pani Izabeli i jestem ciekawy waszych opinii.
Awatar użytkownika
Hildegarda_85
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 10:36

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Hildegarda_85 »

Pani Izabela tworzy niesamowite, oryginalne projekty aranżacji wnętrz. Od razu nawiązałyśmy nić porozumienia, czego efektem jest piękne mieszkanie.
Awatar użytkownika
Dżanan1976
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 17:13

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Dżanan1976 »

Izudesign polecił mi znajomy, który upiększył swoje wnętrze pracami malarskimi spod rąk Pani Izabeli. To bardzo wszechstronna osoba, która tak jak ja lubi naturalne materiały, proste formy i kolory. Super współpraca.
Awatar użytkownika
Tyria1982
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 12:08

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Tyria1982 »

Jeżeli miałabym wskazać największy plus współpracy z Izudesign, to umiejętność słuchania. Spotkałam się na swojej drodze wielu projektantów wnętrz, którzy mieli swój pomysł i nie słuchali moich potrzebach. W tym przypadku stało się nareszcie inaczej. Polecam serdecznie współpracę.
Awatar użytkownika
Patrycja1980
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 16:10

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Patrycja1980 »

Jestem bardzo zadowolona ze zrealizowanego przez Izudesing projektu aranżacji mieszkania. Dzięki pracy Pani Izabeli, zyskało ono swój unikalny styl i charakter. Uwielbiam teraz spędzać w nim czas. Zdecydowanie polecam!

jasna cera makijaż
Awatar użytkownika
Kleopatra1983
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 14:44

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Kleopatra1983 »

Izudesin po prostu wie, co robi. Dzięki nim moje mieszkanie nabrało wyjątkowego charakteru.
Awatar użytkownika
Niecislaw_76
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 11:07

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Niecislaw_76 »

Pani Izabela to prawdziwy fachowiec! Doradzi, pomoże i jeszcze zmieni każde wnętrze w prawdziwą perełkę.
Awatar użytkownika
Syriusz1979
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 1:05

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Syriusz1979 »

Pracownia Izudesin spełniła wszystkie moje marzenia. Dzięki nim mam na świecie miejsce, do którego kocham wracać. Polecam gorąco panią Izę!
Awatar użytkownika
ilza
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 22:14

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: ilza »

Jeśli szukasz pomocy w zaprojektowaniu naprawdę oryginalnych wnętrz, Izudesin będzie idealne. Właścicielka to prawdziwa pasjonatka piękna i fachowiec w jednym.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 23:16

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Alina »

Projektant, który naprawdę umie słuchać, to rzadkość, a pani Iza jest właśnie kimś takim! Ostateczny efekt remontu mieszkania po prostu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
Awatar użytkownika
Serafin-74
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 2:31

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Serafin-74 »

W Izudesign tworzą wnętrza dopasowane do Ciebie! Projekt który otrzymałem spełnił moje wszystkie oczekiwania. Czułem się tak jak bym zmienił mieszkanie na nowe i większe.
Awatar użytkownika
Manuela
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 5:20

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Manuela »

Pani Izabela realizuje projekt wnętrz na postawie oczekiwań Klienta - jego predyspozycji, inspiracji, jego charakteru. W zamian otrzymujecie przestrzeń skrojoną na miarę Waszych potrzeb.
Awatar użytkownika
Alberta92
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2020, 3:25

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Alberta92 »

W moim przypadku firma Izudesign zrealizowała inwentaryzację starego mieszkania po mojej babci oraz wykonała adaptację poddasza na sypialnię. Efekt przerósł moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam współpracę.
Awatar użytkownika
justyn1966
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2020, 12:22

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: justyn1966 »

Przy okazji współpracy z Panią Izą w zakresie dekoracji wnętrza, kupiłam obraz jej autorstwa który zdobi ścianę w moim salonie. To była tak zwana "kropka nad i".
Awatar użytkownika
Roman_89
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 1:16

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Roman_89 »

Fachowa i profesjonalna realizacja projektu wnętrza, w sympatycznej atmosferze. Pani Izabela od początku widziała na czym mi zależy, ale proponowała wiele alternatywnych rozwiązań. Efektem jest teraz moje nietuzinkowe mieszkanie, gdzie uwielbiam przebywać.
Dereń

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Dereń »

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jeśli dobry projektant wnętrz, to tylko Izu Design. Pełen profesjonalizm, zmysł artystyczny, wizja i wsłuchanie się w potrzeby klienta! Efekt świetny. Ja jestem zachwycona.
Tropiś

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Tropiś »

Jeśli kogoś interesuje malarstwo, albo chciałby w swoim domu mieć oryginalny obraz, to Izu Design jest tym miejscem, którego szukaliście. Jestem zachwycona. A jednocześnie wiem, kto zaprojektuje moje wnętrza :)
Ława

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Ława »

W pracowni Izudesign przygotowali dla mnie projekt łazienki. Okazało się, że łazienka, która wydawała mi się zupełnie niefunkcjonalna, może być tak urządzona, że świetnie się w niej odnajduję. Wszystko ma swoje miejsce i jest bardzo wygodna. Widać, że znają się na swojej pracy.
Baśka

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Baśka »

Przyszedł czas na ocieplenie domu. Zupełnie nie mieliśmy pomysłu na projekt elewacji. Izu Design stanęło na wysokości zadania. Mamy śliczny dom.
Wiśta

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Wiśta »

Przyznaję, że długo zastanawiałam się po co mi tak naprawdę architekt wnętrz? Ale okazało się, że zupełnie nie mam spójnej koncepcji na urządzenie swojego mieszkania. Od IzuDesgidn dostałam projekt, który mnie zachwycił, bardzo ciekawe, funkcjonalne rozwiązania. Bardzo polecam.
Nojaś

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Nojaś »

Kupiłam jakiś czas temu bardzo fajne mieszkanie, ale chciałam je urządzić nie tylko ze smakiem, a również funkcjonalnie, dlatego skorzystałam z pomocy IzuDesign, jako profesjonalnego architekta. Szczególnie przypadł mi do gustu projekt kuchni, to dla mnie naprawdę strzał w dziesiątkę.
Rjażenka

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Rjażenka »

Godna polecenia pracownia projektowa. Pani Izabela ma tak zwany dryg do tej pracy i naprawdę widać to w jej projektach. Zna się na swojej pracy i sprawia jej to ogromną satysfakcję. Cieszę się, że polecono mi właśnie tego architekta.

candida foods
Cyśka

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Cyśka »

Piękne obrazy, niestety nie udało mi się kupić tego, który najbardziej przyciągnął moją uwagę, więc czekam na kolejne. Są naprawdę wyjątkowe i takie stylowe. Cudownie wyglądałyby u mnie na ścianie.
Rośka

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Rośka »

Ja skorzystałam z oferty firmy IzuDesign w zakresie adaptacja poddasza, wyszło naprawdę fajnie. Jest bardzo praktycznie a jednocześnie stylowo i klimatycznie. Fajna współpraca, Pani Izabela wie co robi, warto jej zaufać.
Susań

Re: Izudesin.pl - opinie

Post autor: Susań »

Ja ucieszyłam się że IzuDesign robi również projekty elewacji. Ocieplaliśmy dom ale w ogóle nie mieliśmy pomysłu jak ma wyglądać. Pani Izabela zrobiła nam taki projekt, że z miejsca się zakochałam. W projekcie ;) Już wcześniej robiliśmy u Pani projekt wnętrz więc byliśmy pewni że będzie wszystko dobrze.
ODPOWIEDZ