Ile kosztuje instlacja elektryczna w domu?

Awatar użytkownika
p45
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:20

Ile kosztuje instlacja elektryczna w domu?

Post autor: p45 »

Jak w temacie, ile może kosztować instalacja elektryczna w domu? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Re: Ile kosztuje instlacja elektryczna w domu?

Post autor: dron »

Z tego co wiem, to elektrycy rozliczają się za tzw punkty. Jeden punkt to np koszt kilkudziesięciu zł Zwykle w małym domku, takim na około 100 m kw, może znajdować się od około 40 do nawet 80 punktów.
Można w ten sposób oszacować jakie mogą być koszta z nimi związane.
Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj pod linkiem: http://elektrykawdomu.com/
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Ile kosztuje instlacja elektryczna w domu?

Post autor: Kaja »

Zależy jak duży dom i pewnie od samych fachowców i ich stawki.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Ile kosztuje instlacja elektryczna w domu?

Post autor: SebastianMM »

Wiele zależy od tego jak będzie to duża instalacja elektryczna, na jaką ekipę postawisz oraz na jakim osprzęcie będzie wykonywana. W tym ostatnim elemencie na pewno mogę polecić Wam świetny sklep internetowy https://osprzet-sklep.pl/ z którego sam miałem okazję nie raz korzystać i przyznam, że naprawdę jest w czym wybierać a ceny względem stacjonarnych marketów budowlanych są naprawdę konkurencyjne. Nie zapominając, że można liczyć na naprawdę profesjonalną pomoc obsługi.
Awatar użytkownika
zwariowanababcia
Posty: 61
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:06

Re: Ile kosztuje instlacja elektryczna w domu?

Post autor: zwariowanababcia »

Jeśli jest do wykonania remont, to do najczęstszych prac które są do wykonania gdy mamy na myśli remont mieszkania są: malowanie, tynki, układanie płytek, układanie paneli, układanie płytek oraz montaż płyt kartonowo - gipsowych. Często trzeba się mocno postarać, aby znaleźć porządną firmę która wykona dla nas zlecone prace. Należy pamiętać, że niska cena nie powinna ani nie może być jedynym kryterium przy wyborze wykonawcy. Warto się postarać zdobyć dojście do poprzednich prac wykonanych przez daną firmę. A jeśli mamy do wykonania instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne to szczególną uwagę powinniśmy przywiązać do ewentualnych uprawnień, jakie nasz potencjalny wykonawca powinien posiadać. Bezpieczeństwo - poza jakością, decydując się na usługi budowlane powinno być kwestią priorytetową przy wykonywaniu jakichkolwiek prac remontowych. Przy jeszcze poważniejszych zleceniach jak np. ocieplenie elewacji czy budowa domu należy zwrócić uwagę na standardy pracy danej firmy. Należy przygotowac sobie listę nurtujących nas pytań i bez zastanowienia o wszystko wypytać. Uczciwy wykonawca nie będzie miał żadnych oporów przed wytłumaczeniem nam wszystkich istotnych i nurtujących nas zagadnień.
ODPOWIEDZ