Deski z drewna

Awatar użytkownika
Chwalisława92
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 6:34

Deski z drewna

Post autor: Chwalisława92 »

He, razem z mężem jesteśmy w trakcie remontowania domu i stwierdziliśmy, że do całości bardzo będą pasować drewniane deski. Myślimy, czy nie zamówić ich ze sklepu julomax.pl. Znacie go? Polecacie?
Awatar użytkownika
Romana-89
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 9:25

Re: Deski z drewna

Post autor: Romana-89 »

No pewnie, że znam. Też zamawiałam od nich deski podłogowe. Super jakość i cena wcale niewysoka, a mam przynajmniej pewność, że to porządny produkt z prawdziwego drewna. Mają wiele ciekawych modeli z drewna krajowego i egzotycznego.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Deski z drewna

Post autor: kostka9 »

Różne rzeczy się robi i tym samym różne materiały są potrzebne. Sprawdziłam, że w https://pagedsklady.pl/dystrybucja/warszawa można kupić różnego rodzaju materiały drzewne, płyty, sklejki i wiele innych. Szeroki wybór, świetna jakość i fachowe doradztwo. Takie miejsca warto polecać.
joliś72

Re: Deski z drewna

Post autor: joliś72 »

Romana-89 pisze: ↑28 paź 2020, 21:50 No pewnie, że znam. Też zamawiałam od nich ..... Super jakość i cena wcale niewysoka, a mam przynajmniej pewność, że to porządny produkt z prawdziwego drewna. Mają wiele ciekawych modeli z drewna krajowego i egzotycznego.
To dobra opcja?

___
https://uwoodi.com/
freniś03

Re: Deski z drewna

Post autor: freniś03 »

kostka9 pisze: ↑03 gru 2020, 23:03 Różne rzeczy się robi i tym samym różne materiały są potrzebne. Sprawdziłam, że w ... można kupić różnego rodzaju materiały drzewne, płyty, sklejki i wiele innych. Szeroki wybór, świetna jakość i fachowe doradztwo. Takie miejsca warto polecać.
To jakie wybrać? Jakieś pomysły?
Gość

Re: Deski z drewna

Post autor: Gość »

Można kupić bardzo ładne tzw. stare drewno/deski z których można samemu ułożyć dekoracyjną ścianę, lub można nawet wykonać półki czy stolik kawowy loftowy Z drewna czy też z prostych desek można naprawdę wykonać bardzo ciekawe przedmioty i wszystko we własnym zakresie. Jest dużo ciekawych instrukcji w internecie co i jak można zrobić. Mam sąsiadów, którzy sami podjęli się zrobić sobie stolik kawowy z drewnianych belek. Oczywiście drewno powinno być sezonowane i dane do suszenia w suszarni. Bez tego może się wykrzywiać.
Obrazek
lótka

Re: Deski z drewna

Post autor: lótka »

A może po prostu drewno lub klejonka? Najważniejsze to wiedzieć na czyjej ofercie się skupić. My zdecydowaliśmy się na ofertę https://www.marwerbud.pl/oferta/drewno-i-klejonka co okazało się absolutnie udanym wyborem. Drewno i klejonka pozwoliły nam na wykorzystanie jako materiał wykończeniowy - w zgodzie z oczekiwaniami. Jakość okazała się odgrywać tutaj istotną rolę, dokładnie tego było nam trzeba. Także i Ty skup się na tym aspekcie, gdyż robi to spore wrażenie. Z takimi elementami dobrze było wszelkie prace zrealizować w zgodzie z oczekiwaniami.
sigurd

Re: Deski z drewna

Post autor: sigurd »

Jeśli chodzi o drewno profilowane na podbitki, boazerie czy elewacje, to wysokiej jakości, strugane drewno profilowane ze świerka skandynawskiego w rozsądnej cenie kupicie w składzie drzewnym Woodres z miejscowości Resko, w województwie zachodniopomorskim. Mają bardzo dobry wybór, wysoką jakość materiałów i ceny nie wzięte z sufitu. Tu sobie zerknijcie - https://www.woodres.pl/o-nas znajdziecie tu wszelkie konkrety. Ja jestem o nich jak najlepszej opinii.
ODPOWIEDZ