Dekorowanie mieszkania

Awatar użytkownika
roma-83
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 20:44

Dekorowanie mieszkania

Post autor: roma-83 »

Cześć. Przede mną trudne zadanie udekorowania tak naprawdę od podstaw nowo zakupionego mieszkania. Pomyślałam, że może powinnam skontaktować się z jakimś projektantem i wpadła mi w oko oferta izudesign.pl. Kojarzycie?
Awatar użytkownika
Remigia1996
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 22:30

Re: Dekorowanie mieszkania

Post autor: Remigia1996 »

Jeśli z urządzaniem mieszkania Ci nie po drodze, to na pewno warto znaleźć specjalistę, a moim zdaniem nie ma nikogo lepszego niż IZUdesign. Polecam też przejrzeć prace malarskie Pani Izy. Pięknie prezentują się w zaprojektowanych przez nią wnętrzach:)
martuś

Re: Dekorowanie mieszkania

Post autor: martuś »

Ostatnio tutaj https://ogrodolandia.pl/kolor-roku-2021 przeczytałam, jakie kolory są modne w 2021 roku i bardzo mnie to zainspirowało, by właśnie takie kolory przewodnie w dodatkach zastosować w moim mieszkaniu. Uważam, że to fantastycznie sprawdzi się w wielu aranżacjach. :)
vitavision - bez ę

Re: Dekorowanie mieszkania

Post autor: vitavision - bez ę »

Warto mieć świadomość, że monitor często pokazuje kolory inne niż przedmioty mają w rzeczywistości. Wpływa na to kalibracja monitora, ale także oświetlenie stanowiska pracy i samych przedmiotów. Wybierając dekoracje do domu trzeba przemyśleć także scenę świetlną, jej kolor i wpływ światła dziennego, by nie okazało się nagle, że pieczołowicie dobrane kolory wyglądają zupełnie inaczej.
ODPOWIEDZ