Wykańczanie wnętrz - jak wybrać dobrą firmę?

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: Wykańczanie wnętrz - jak wybrać dobrą firmę?

Post autor: milagros »

Dzisiaj możemy niesamowicie wykończyć swoje wnętrza, ponieważ mamy dostęp do najróżniejszych artykułów. Także możemy stosować najróżniejsze rozwiązania. Ja przykładowo ostatnio znalazłam porządne listwy przypodłogowe arbiton Vega P0810 https://arbiton.sklep.pl/listwa-podlogo ... 0-p-4.html , które na pewno świetne będą wykończać podłogę i jednocześnie podkreślać efektywnie wnętrza.
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Re: Wykańczanie wnętrz - jak wybrać dobrą firmę?

Post autor: Joleczka091 »

U nas żeby wnętrze było już kompletnie wykończone i można było przystąpić do jego urządzania brakuje już tylko listew przypodłogowych. Mi bardzo podobają się listwy przypodłogowe drewniane - https://www.golddoor.pl/pl/menu/listwy- ... -1360.html Myślę, że będą fajnei wyglądały w komplecie z drzwiami drewnianymi. A montażem myślę, że zajmie się już mąż, żeby nie szukać kolejnej ekipy.
ODPOWIEDZ