Suchu jastrych na drewnianą podłogę

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
margiel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Suchu jastrych na drewnianą podłogę

Post autor: margiel »

Czy ktoś przerabiał może tematykę suchego jastrychu? Pytanie w kontekście możliwości zastosowania na podłodze drewnianej. Docelowo chcielibyśmy położyć na nim terakotę z gresu. Pytanie czy suchy jastrych będzie się dobrze nadawał do tego typu rzeczy?
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Re: Suchu jastrych na drewnianą podłogę

Post autor: dron »

Suchy jastrych to bardzo dobry materiał z przeznaczeniem do renowacji starych podłóg. Trzeba to sobie wprost powiedzieć, że sprawdza się do tego rodzaju zastosowań bardzo dobrze.
Oczywiście nie można go wykorzystać z przeznaczeniem do ogrzewania podłogowego, tak jakby mogło się dziać w sytuacji płynnego jastrychu (tradycyjnego jastrychu), ale na drewnianą podłogę, i później do montażu panelu podłogowych lub lub gresu technologia ta powinna się sprawdzić bardzo dobrze.
Specyfikacja suchego jastrychu opisana została pod niniejszym linkiem: https://www.siniat.pl/pl-pl/blog/buduj- ... dloga-nida
ODPOWIEDZ