Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Białka8

Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

Post autor: Białka8 »

Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć o takim rozwiązaniu przy remoncie firmowego biura?
Mamy 3 gabinety w jednym pomieszczeniu, każdy oddzielony ścianą, co sprawia że całość wyglada na ciasną i mało przestronną, a trafiłam na stronie https://esglas.pl/oferta/drzwi-przesuwne-szklane/ na takie ciekawe, pełne drzwi przesuwne szklane, które ciągna się jak ściana od podłogi, po sufit.
Myślicie że to może być ciekawa opcja?
Awatar użytkownika
possa
Posty: 75
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

Post autor: possa »

Na pewno warto pomyśleć, warto rozważyć różne rozwiązania. Także drzwi loftowe https://icon-concept.pl/loft/ , gdyż uważam, że w przypadku biur bardzo dobrze się one sprawdzają. Przede wszystkim kuszą estetyką, a jak wiadomo w nowoczesnych wnętrzach to ważny element
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

Re: Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

Post autor: meleczko »

O tak, drzwi w loftowym stylu są teraz bardzo modne i przyznam, że ładne, dodają wnętrzom charakteru i klimatu. Ja zdecydowałem się na drzwi SteelART z Hoton z Bydgoszczy https://www.hoton.pl/drzwi-loftowe i bardzo dobrze mi służą, mają wytrzymałą konstrukcję, są solidnej jakości, wygodne w użytkowaniu.
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

Post autor: gajga »

Zdecydowanie warto! U nas po remoncie mamy nie tylko szklane drzwi ale i szklane ścianki. Biuro zyskało i wizualnie i funkcjonalnie. Jeśli szukacie wykonawcy to odsyłam na https://glasssystem.com/kategoria_produ ... szklanych/ . Ta firma ma duże doświadczenie i ze szkła są w stanie wykonać wszystko w biurze. Będziecie na pewno zadowoleni.
Matylda

Re: Przesuwne, szklane drzwi do gabinetu - warto pomyśleć?

Post autor: Matylda »

Tak, warto zrobić takie drzwi przesuwne do gabinetu, bo można wtedy przedzielić jeden duży pokój na kilka mniejszych i każdy ma przestrzeń do pracy. Wydzielenie wspólnej strefy też będzie dobrym pomysłem, bo wtedy pracownicy będą mogli ze sobą porozmawiac. W naszym biurze korzystaliśmy z usług firmy Abopart (https://abopart.pl/ ) i zrobili nam dobre jakościowo, szklane ściany przesuwne z systemem akustycznym. Jak ktoś pracuje i rozmawia w swoim szklanym biurze, to nie słychać niż w drugim. Polecam takie rozwiązania :)
ODPOWIEDZ