Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: EmiliaLin »

Witam,
Chciałem zapytać Was jakie okna oraz rolety warto wybrać (zwracając uwagę głównie na dobre warunki izolacyjne i antywłamaniowe)? Mieszkam w Warszawie i szukam firmy, która by mi w tym pomogła. Możecie firmę, bądź kogoś polecić?
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: SebastianMM »

W Warszawie jest firma która zajmuje się sprzedażą okien różnego rodzaju oraz rolet okiennych i jednocześnie zajmują się ich montażem, a mianowicie chodzi mi tutaj o Anex Okna. Nie polecam Ci ich jednak w ciemno, bo jest to firma z którą również współpracowaliśmy około roku temu w zakresie zakupu okien i rolet zewnętrznych (natynkowe) oraz ich montażu. Wspólnie znaleźliśmy odpowiednie okna do naszego domu i pozostał już tylko montaż, który wykonali w pełni zgodnie z założeniami. Podsumowując fajna i profesjonalna ekipa, która dzięki dużemu doświadczeniu zna się na swojej robocie jak nikt.
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: Jaross »

Również na twoim miejscu postawiłbym na firmę Anex Okna Warszawa, to jedni z najlepszych fachowców jeśli chodzi o bardzo dobre podejście do klienta, pomoc w doborze dobrych okien i co najważniejsze sprawnie i dokładnie przeprowadzona realizacja. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i czekamy na efekty realizacji!
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: DamianOs »

Dobrze wiedzieć, może też niedługo zabierzemy się za wprowadzenie kilku zmian w naszej aranżacji, a na pewno wymianę stolarki okiennej na której pojawiać zaczyna się problem z grzybem i też kilka nieszczelności co zimą jest dużą udręką.
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:41

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: nwkagnieszka »

Ja na takie tematy lubię poczytać tutaj http://prasta.pl/. Polecam, interesujące rzeczy można tam znaleźć.
Awatar użytkownika
Dominikaa90
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:23

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: Dominikaa90 »

Firma Anex Okna rzeczywiście wyróżnia się wysokim standardem jeśli chodzi o jakość obsługi klienta, ekipy montażowej oraz przygotowania dobrej konkurencyjnej ceny na topowe marki okien, rolet, czy również drzwi. Nam współpraca przebiegła pomyślnie i bez najmniejszych problemów (chyba jako jedyni dotrzymali danego słowa).
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: EmiliaLin »

W takim razie ogromne dzięki! Sprawdzę sobie na spokojnie jak to wygląda i mam nadzieję, że ten okres wiosenny przyniesie nam już załatwienie tej sprawy z wymianą stolarki okiennej oraz drzwi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: Sammy »

Jesli juz zdecydowaliscie sie na konkretne okna to teraz warto pomyslec nad ich pielegnacja. Warto wybrac porzadny sprzet do czyszczenia okien - takie myjki https://www.asc-pro.pl/sklep/myjki-do-okien/ są niezawodne. Firma Karcher ma porzadne myjki do okien - ktore nie pozostawiaja smug i sa bardzo latwe w uzytkowaniu Warto zajrzec na ten sklep bo w zestawie mozna zakupic taka myjkę w dobrej cenie
Awatar użytkownika
Draxler
Posty: 28
Rejestracja: 26 wrz 2019, 15:12

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: Draxler »

Skoro masz czas do wiosny to zapoznaj się też z tym, co proponuje sklep Nowe Okna z Warszawy http://noweokna.pl/. Mają wybór bardzo solidnych okien zarówno drewnianych, aluminiowych, jak i z PCV czy drewniano-aluminiowych. Poczytaj sobie na stronie o tym, co Cię interesuje, czyli jakie systemy antywłamaniowe zostały użyte oraz jaką mają izolację termiczną i akustyczną. Poza tym za darmo robią pomiary i wyceniają, a ich wieloletnie doświadczenie na pewno pomoże wybrać Ci właściwe okna :)
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: SebastianMM »

EmiliaLin pisze: ↑26 wrz 2019, 11:45 W takim razie ogromne dzięki! Sprawdzę sobie na spokojnie jak to wygląda i mam nadzieję, że ten okres wiosenny przyniesie nam już załatwienie tej sprawy z wymianą stolarki okiennej oraz drzwi. Pozdrawiam
Nie ma za co i oczywiście jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało może coś jeszcze podpowiemy, natomiast myślę że Anex Okna nie pozostawi żadnych złudzeń oraz wątpliwości.
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: Jaross »

No i jak już podjęliście ostateczną decyzję co do zakupu? Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i danego zakupu nie pożałujecie :)
Awatar użytkownika
majaaa
Posty: 13
Rejestracja: 31 paź 2019, 9:44

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: majaaa »

Sama nie do końca się znam na tym, bo wszystkie takie sprawy u nas załatwia mąż. Ostatnio widziałam, że producent okien ma całkiem spory wybór, więc raczej coś powinno się Wam udać znaleźć.
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: anianita »

Wiesz co wczoraj w sumie zamawialiśmy wszystko więc temat dość gorący dla nas. Udało nam się znaleźć wszystko w salonie Dawix na Modlińskiej w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Kupiliśmy okna, drzwi, rolety zewnętrzne i bramę firmy Oknoplast. I jak się okazało dzień wcześniej weszła promocja na ten pakiet co my mamy więc nawet nie chodziliśmy dalej bo lepszą cenę za komplet dostaliśmy w Dawix. Wcześniej byliśmy po wycenę, ale sprzedawca nas poinformował, żeby poczekać kilka dni i będzie promocja. Bardzo w porządku z jego strony.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: SebastianMM »

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z wyboru i jak podejmiecie decyzję to dawajcie znać, bo na pewno przyda się to większemu gronu osób które nadal się zastanawiają przy nowym domu.
Awatar użytkownika
jakob
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 12:08

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: jakob »

Właśnie dlatego takie fora są przydatne. Sporo dobrego można się tutaj dowiedzieć.
Pojawienie się prawdziwego geniusza możesz rozpoznać po tym, że wszystkie osły i nieuki jednoczą się przeciwko niemu.
margiel
Posty: 92
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: margiel »

Nam również zależało na tym aby okna były energooszczędne. Mamy w domu ogrzewanie gazowe.Jesteśmy z niego zadowoleni bo jest wygodniejsze niż ogrzewanie węglem ale aby było tanie to dom musi być dobrze ocieplony. Przez okna zwykle ucieka bardzo dużo ciepła tak więc równiez chcieliśmy zainwestować w porządne wykonanie . Zdecydowaliśmy się na okna pasywne z pcv. Są droższe ale doszliśmy do wniosku,że jednak kupuje sie je raz na jakiś czas tak więc będziemy mogli ponieść ten wydatek. Okna zamawialiśmy w firmie Ekoplast: https://ekoplast-group.com/pl/rolety/ - tutaj jest ich strona. Jest to dość znana firma z dużym doświadczeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarówno z jakości wykonania okien jak i z szybkiego montażu.
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: poskina »

Salon Aprum w Jankach pod Warszawą. Miła obsługa i fajna oferta na miejscu. My okna wymienialiśmy, wybraliśmy stolarkę z ofertu Oknoplast, a w promocyjnej cenie udało nam się też zamówić rolety zewnętrzne tej samej firmy. Jesteśmy zadowoleni. Teraz też obowiązuje promocja wiosenna 10% może się załapiesz.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: tenzly »

No wybór okien jest bardzo ważny, na pewno nie możecie na tym oszczędzać:) Przede mną teraz stoi właśnie ten trudny wybór;) Sprawdźcie sobie tu może propozycje od http://novatordom.pl/okna-drewniane-czy-plastikowe.php Na pewno ten artykuł wam pomoże.
Awatar użytkownika
piotrtalikos
Posty: 6
Rejestracja: 20 lut 2020, 8:00
Kontakt:

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: piotrtalikos »

Wszystkim warszawiakom polecam sprawdzić - http://twoje-okna.com . Można tu porównać ceny okien u kilku sprzedawców
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com
Awatar użytkownika
inulka
Posty: 52
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:38

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: inulka »

Jeśli chodzi o rolety to mogę ci polecić tą firmę https://www.karnix.pl/rolety-marki-karn ... uktow.html Mają bardzo duży wybór rolet w róznych kolorach i wymiarach. Na pewno wybierzesz jakieś dla siebie. My zdecydowaliśmy się na beżowe rolety i jestem z nich bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Złotarączka
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 22:40

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: Złotarączka »

Piękne rolety znajdziesz w serwisie okien Kawex. Sama korzystałam ostatnio z ich usług, po poleceniu ich przez koleżankę i jestem bardzo zadowolona. Mój wybór padł na jedne z chyba bardziej innowacyjnych - rolety typu dzień - noc. Prezentują się na prawdę świetnie we wnętrzu, ale z tego co widziałam na ich stronie mają też inne propozycje, więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
MirosławEs
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2020, 11:47

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: MirosławEs »

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedników i również uważam, że warto postawić na firmę Anex Okna w przypadku której można liczyć na przystępny zakres cenowy, profesjonalne wsparcie obsługi i jednocześnie dotrzymanie terminów realizacji zarówno zakupu, ale i montażu. Pozdrawiam oczywiście mam nadzieję, że ostatecznie zakup będzie jak najbardziej udany :)
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: EmiliaLin »

No u nas spisali się bardzo dobrze podczas realizacji, w końcu wszystko tak jak być powinno. Konkretni specjaliści o wieloletnim doświadczeniu i rzetelnym podejściu od początku do końca. Wyszło tak jak to sobie zaplanowaliśmy i okna oraz rolety już zamontowane. Bez jakichkolwiek zastrzeżeń podczas realizacji.
Bartuś_K

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: Bartuś_K »

Pod Warszawą w Łomiankach mieści się firma MarkBud, która produkuje dobrej jakości okna i drzwi Schuco wraz z montażem. W ofercie mają też rolety, więc mogą dokonać ciepłego montażu całości, co jest ważne zwłaszcza w przypadku rolet montowanych w murze. Wiem, że dokonują bezpłatnego pomiaru na budowie i chętnie doradzają https://markbud.pl/montaz-okien-114. Montaż rolet i okien dobrze sobie wcześniej omówić z ekipą odpowiedzialną za przygotowanie otworów okiennych, by później wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Okna oraz rolety - jakie wybrać w Warszawie?

Post autor: Bodzio12 »

Gdybyście chcieli zamówić czy inne zakrycia na okna to polecam wam zainteresować się firmą rolety plisowane ja zamawiałam tutaj do swojego biura plisy. Oczywiście macie także inne rozwiązania. Pewne jest to że firma wykona je jak najlepiej, wymierzy zrobi i zamontuje. Bardzo rzetelni ludzie. Polecam ich serdecznie.
ODPOWIEDZ