Jak sprawdzi się w domu piekarnik retro?

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 139
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Re: Jak sprawdzi się w domu piekarnik retro?

Post autor: ariana »

Mi się jednak dużo bardziej podobają sprzęty nowoczesne. Dlatego jeśli chodzi o piekarnik to ja wybrałam Electrolux Steam Bake. Wypieki z funkcją pary naprawdę wychodzą super.
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Jak sprawdzi się w domu piekarnik retro?

Post autor: likka9 »

na pewno będzie to super rozwiązanie i do tego będzie sie pięknie komponować, ja już piekarnik retro mam ale jeszcze sobie zainwestowałam własnie w robota kuchennego kohersen mycook, bo zbliżają się święta a ja muszę mieć czym wyrabiać ciasto
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 115
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Re: Jak sprawdzi się w domu piekarnik retro?

Post autor: fiesta »

Ja też zdecydowałam się na electroluxa :) i to był bardzo dobry wybór. Nie zawsze mam czas na gotowanie dlatego wybrałam piekarnik z serii 600 flex, który ma dużą komorę i można piec w nim nawet na trzech poziomach jednocześnie.
Awatar użytkownika
Kaszkin87
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:48

Re: Jak sprawdzi się w domu piekarnik retro?

Post autor: Kaszkin87 »

A gdyby wystąpiły jakieś problemy z czyszczeniem piekarnika, to ja serdecznie polecam Wam zapoznanie się z tym artykułem https://www.domowe-sposoby.pl/twoj-dom/ ... piekarnik/ w którym w bardzo przejrzysty sposób wytłumaczony jak czyścić piekarnik. Te kilka sposobów pomogło nam odnowić nasz piekarnik ;)
Awatar użytkownika
Zołza
Posty: 52
Rejestracja: 06 lut 2020, 12:26

Re: Jak sprawdzi się w domu piekarnik retro?

Post autor: Zołza »

Ja to bym chciała w takim stylu retro urządzić swoją przyszłą restaurację i nawet rozglądam się za sprzętem gastronomicznym po różnych sklepach. Jest taki ciekawy blog chefstore , na którym znajduje się wiele różnych artykułów na ciekawe kulinarne tematy. Ja będę często do niego zaglądać, ponieważ wskazówki mogą mi się przydać w gastronomicznym biznesie.
ODPOWIEDZ