Strona 1 z 1

Wspólnota mieszkaniowa

: 19 lip 2019, 11:32
autor: Malva
Każda nieruchomość powinna być prawidłowo zarządzana dlatego jeśli wprowadziliście się do nowo zbudowanego bloku to warto rozważyć (wspólnie z innymi mieszkańcami) skorzystanie z usług firmy http://status.pl/oferta/ obsługującej wspólnoty mieszkaniowe warszawa. Wbrew pozorom nawet nowy blok wymaga załatwienie różnych spraw, prowadzenia księgowości, utrzymania czystości itp dlatego warto wybrać administratora budynku.

Re: Wspólnota mieszkaniowa

: 27 lip 2019, 10:34
autor: kostka9
Dobry zarządca nieruchomości to skarb, bo jak wszystko jest tak jak powinno, to bez porównania lepiej się mieszka. U mnie w Warszawie wzorowo ze swoich obowiązków wywiązuje się http://www.per-modum.pl/ . Na bieżąco dbają o wszystkie nasze sprawy.

Re: Wspólnota mieszkaniowa

: 31 lip 2019, 11:48
autor: pieknyolek
Zapraszam na lekcje pianina Szczecin

Re: Wspólnota mieszkaniowa

: 18 sie 2019, 18:32
autor: Tomasz
To prawda, że każda nieruchomość powinna być dobrze zarządzana. W warszawie obsługę nieruchomości oferuje firma Status http://status.pl/ . Działaja bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Status zajmuje się wszystkim i zagadnieniami związanymi z administrowaniem nieruchomością np obsługa finansową czy usługami porządkowymi.

Re: Wspólnota mieszkaniowa

: 20 sie 2019, 15:14
autor: domowo
Administrowanie nieruchomością Warszawa ktoś poleci jakąś dobrą i rzetelną firmę, która zajmie się moimi nieruchomościami w Warszawie? Chcę kogoś na prawdę rzetelnego, kto w każdym calu zajmie się wszystkimi sprawami i będzie profesjonalny. Administrowanie nieruchomością Warszawa jest procesem bardzo zawiłym i już nie przez jedną firmę przechodziłem.

Re: Wspólnota mieszkaniowa

: 02 cze 2020, 10:33
autor: frea
Taka wspólnota mieszkaniowa powinna mieć sprawdzonego zarządcę. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Szczecina to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.zarzadca-pboczar.eu/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, do których warto się zgłosić.

Re: Wspólnota mieszkaniowa

: 28 lut 2021, 11:34
autor: Lućka
Zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni przez zarządzających naszą wspólnotą mieszkaniową. Już wiele lat zgłaszaliśmy potrzebę by zamontowano windy osobowe w naszych domach.W końcu 5 pięter to mało nie jest - prawda. Windy w zasadzie przydają się wszystkim ale przede wszystkim starszym osobom.Ponadto wartość naszych mieszkań dzięki temu wzrosła.

Re: Wspólnota mieszkaniowa

: 06 sie 2021, 12:39
autor: ŻKasia
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://wspolnota-luban.pl/kontakt/ WSPÓLNOTA s.c. Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami z siedzibą w Lubaniu. Firma oferuję kompleksowe usługi z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami w tym czynności związanych z prawidłowym, technicznym utrzymaniem budynków oraz właściwa obsługa wspólnoty. Firma oferuję również obsługę księgową wspólnoty.