Wspólnota mieszkaniowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: Malva »

Każda nieruchomość powinna być prawidłowo zarządzana dlatego jeśli wprowadziliście się do nowo zbudowanego bloku to warto rozważyć (wspólnie z innymi mieszkańcami) skorzystanie z usług firmy http://status.pl/oferta/ obsługującej wspólnoty mieszkaniowe warszawa. Wbrew pozorom nawet nowy blok wymaga załatwienie różnych spraw, prowadzenia księgowości, utrzymania czystości itp dlatego warto wybrać administratora budynku.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: kostka9 »

Dobry zarządca nieruchomości to skarb, bo jak wszystko jest tak jak powinno, to bez porównania lepiej się mieszka. U mnie w Warszawie wzorowo ze swoich obowiązków wywiązuje się http://www.per-modum.pl/ . Na bieżąco dbają o wszystkie nasze sprawy.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 108
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:14

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: pieknyolek »

Zapraszam na lekcje pianina Szczecin
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 137
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:19

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: Tomasz »

To prawda, że każda nieruchomość powinna być dobrze zarządzana. W warszawie obsługę nieruchomości oferuje firma Status http://status.pl/ . Działaja bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Status zajmuje się wszystkim i zagadnieniami związanymi z administrowaniem nieruchomością np obsługa finansową czy usługami porządkowymi.
Awatar użytkownika
domowo
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2019, 15:01

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: domowo »

Administrowanie nieruchomością Warszawa ktoś poleci jakąś dobrą i rzetelną firmę, która zajmie się moimi nieruchomościami w Warszawie? Chcę kogoś na prawdę rzetelnego, kto w każdym calu zajmie się wszystkimi sprawami i będzie profesjonalny. Administrowanie nieruchomością Warszawa jest procesem bardzo zawiłym i już nie przez jedną firmę przechodziłem.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: frea »

Taka wspólnota mieszkaniowa powinna mieć sprawdzonego zarządcę. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Szczecina to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.zarzadca-pboczar.eu/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, do których warto się zgłosić.
Lućka

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: Lućka »

Zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni przez zarządzających naszą wspólnotą mieszkaniową. Już wiele lat zgłaszaliśmy potrzebę by zamontowano windy osobowe w naszych domach.W końcu 5 pięter to mało nie jest - prawda. Windy w zasadzie przydają się wszystkim ale przede wszystkim starszym osobom.Ponadto wartość naszych mieszkań dzięki temu wzrosła.
ŻKasia

Re: Wspólnota mieszkaniowa

Post autor: ŻKasia »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://wspolnota-luban.pl/kontakt/ WSPÓLNOTA s.c. Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami z siedzibą w Lubaniu. Firma oferuję kompleksowe usługi z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami w tym czynności związanych z prawidłowym, technicznym utrzymaniem budynków oraz właściwa obsługa wspólnoty. Firma oferuję również obsługę księgową wspólnoty.
ODPOWIEDZ