Strona 1 z 1

Re: Drzwi przesuwne bezramowe to dobry pomysł?

: 29 lip 2019, 17:54
autor: szygi
Hmm to rozwiązanie do nowoczesnych domów. Niby ok ale jednak dużo bardziej podobają mi się masywne, drewniane drzwi np dębowe. Kupowałam takie w Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/ i szczerze polecam. Super stosunek jakości do ceny, świetny kontakt z producentem, terminowa dostawa.

Re: Drzwi przesuwne bezramowe to dobry pomysł?

: 30 wrz 2019, 19:03
autor: czarov
Ja mam w dwóch pomieszczeniach u siebie drzwi harmonijkowe, które w dobrej cenie znalazłem w sklepie https://standom.com.pl/ okazało się to strzałem w dziesiątkę. Najlepiej sprawdzają się do małych pomieszczeń czyli tam, gdzie na standardowe drzwi uchylne nie ma miejsca. Drugi plus jest taki, że harmonijkowe drzwi są bardzo tanie :)

Re: Drzwi przesuwne bezramowe to dobry pomysł?

: 10 maja 2021, 19:47
autor: anton
U nas super się sprawdzają drzwi szklane przesuwne do salonu. Dzięki szkłu jest duża przepuszczalność światła na korytarz a jednocześnie powierzchnia jest oddzielona od reszty domu, także ja jestem bardzo zadowolony z tej opcji. W Bydgoszczy bardzo dobry wybór drzwi szklanych przesuwnych macie w firmie Hoton https://hoton.pl/drzwi-szklane-przesuwne/ My tam własnie drzwi kupiliśmy, mają systemy przesuwne standardowe oraz rurowe a także systemy przesuwne naścienne, także wybór jest.