Drzwi przesuwne bezramowe to dobry pomysł?

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Drzwi przesuwne bezramowe to dobry pomysł?

Post autor: szygi »

Hmm to rozwiązanie do nowoczesnych domów. Niby ok ale jednak dużo bardziej podobają mi się masywne, drewniane drzwi np dębowe. Kupowałam takie w Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/ i szczerze polecam. Super stosunek jakości do ceny, świetny kontakt z producentem, terminowa dostawa.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Drzwi przesuwne bezramowe to dobry pomysł?

Post autor: czarov »

Ja mam w dwóch pomieszczeniach u siebie drzwi harmonijkowe, które w dobrej cenie znalazłem w sklepie https://standom.com.pl/ okazało się to strzałem w dziesiątkę. Najlepiej sprawdzają się do małych pomieszczeń czyli tam, gdzie na standardowe drzwi uchylne nie ma miejsca. Drugi plus jest taki, że harmonijkowe drzwi są bardzo tanie :)
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Drzwi przesuwne bezramowe to dobry pomysł?

Post autor: anton »

U nas super się sprawdzają drzwi szklane przesuwne do salonu. Dzięki szkłu jest duża przepuszczalność światła na korytarz a jednocześnie powierzchnia jest oddzielona od reszty domu, także ja jestem bardzo zadowolony z tej opcji. W Bydgoszczy bardzo dobry wybór drzwi szklanych przesuwnych macie w firmie Hoton https://hoton.pl/drzwi-szklane-przesuwne/ My tam własnie drzwi kupiliśmy, mają systemy przesuwne standardowe oraz rurowe a także systemy przesuwne naścienne, także wybór jest.
ODPOWIEDZ