Strona 1 z 1

Kursy wakacyjne

: 29 cze 2019, 21:22
autor: jogurtowa
Czy w Waszej ocenie można zapisać się na wakacyjne kursy językowe? Trafiłam ostatnio na taki kurs jak https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-ang ... wakacyjne/ i z chęcią bym z niego skorzystała. To naprawdę realne, by tak szybko nauczyć się podstaw języka?

Re: Kursy wakacyjne

: 09 lip 2019, 11:19
autor: ariana
Nigdy nie jest za późno na naukę angielskiego. Jeśli interesują Was wakacyjne kursy to w Łodzi też znajduje się szkoła językowa https://british-centre.pl/. Oni też organizują intensywne kursy wakacyjne.

Re: Kursy wakacyjne

: 10 lip 2019, 9:11
autor: Kaja
I dobrze! Wakacje to dużo wolnego czasu, dlaczego by go więc nie wykorzystać we właściwy sposób i z korzyścią dla siebie?

Re: Kursy wakacyjne

: 18 lip 2019, 10:58
autor: Walkowa
Osobiście uważam, że warto jest się w wakacje zapisać na jakiś ciekawy kurs lub szkolenie, aby podnieść swoje kwalifikacje. Może być to na przykład jakiś kurs oferowany przez firmę szkoleniową Kar Group, której oferta jest dostępna na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. W wolnej chwili możecie się z nią zapoznać :)

Re: Kursy wakacyjne

: 22 lip 2019, 12:00
autor: czarov
My ostatnio byliśmy z firmy na szkoleniu https://effectiva.pl/lektorzy/ prowadzonym przez bardzo doświadczonego lektora i ku mojemu zdziwieniu udało mi się nauczyć wielu nowych rzeczy choć do tej pory sądziłem, że znam język angielski i potrafię się dogadać tak teraz sądzę, że jest jeszcze lepiej i nie mogę się doczekać kolejnych takich szkoleń! :)

Re: Kursy wakacyjne

: 27 lip 2019, 10:16
autor: kostka9
Taki kurs wakacyjny ok. , ale za długo nie trwa. Dlatego ja wolę uczyć się języka cały czas, systematycznie. Korzystam z platformy Tutlo, gdzie lekcje odbywają się face2face z lektorem, a czas takiej to tylko 20 minut. Ten czas na naukę jest jak dla mnie bardzo efektywny.

Re: Kursy wakacyjne

: 31 lip 2019, 11:47
autor: pieknyolek
Serdecznie polecam gra na gitarze Szczecin

Re: Kursy wakacyjne

: 07 sie 2019, 19:04
autor: Walkowa
Jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, to z tego, co się orientuję, takie wakacyjne kursy organizuje również szkoła ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/wakacyjne. Jak widać są to kursy organizowane dla ludzi w różnym wieku - nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych, oczywiście na różnym poziome zaawansowania.

Re: Kursy wakacyjne

: 30 sie 2019, 13:44
autor: domi.nika
Polecam szkolenia i kursy dla fizjoterapeutów na stronie https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/, znajdziecie tam wiele fajnych tematycznych kursów które są prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Każdy z tych kursów trwa co najmniej parę dni by efekty były lepsze . Polecam zobaczyć całą ofertę kursów https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/kursy/ :D

Re: Kursy wakacyjne

: 23 gru 2019, 16:38
autor: Kaoma88
Super opcją na pewno są tez takie kursy językowe jak w Pi School ;) Super opcja, bardzo fajnie prowadzone są zajęcia, dużo konwersacji ;)

Re: Kursy wakacyjne

: 15 sty 2021, 9:48
autor: Colio
Ja planuje dla mojej córki coś bardziej konkretnego, tak by w przyszłości przyniosło jej to więcej niż jakaś gierka. Zastanawiam się właśnie nad lekcjami gry na pianinie w jednej z wrocławskich szkół pianistycznych. Zależy mi na dedykowanej metodzie przekazania całej wiedzy, począwszy od nut po samo granie i zapoznanie dziecka z instrumentem fortepianu.

Re: Kursy wakacyjne

: 15 sty 2021, 14:57
autor: Bogdanęk241
Ja mam nadzieję, że uda mi się zapisać na jakiś dobry kurs wakacyjny języka hiszpańskiego. Chciałbym dojść do poziomu C1...

Re: Kursy wakacyjne

: 15 sty 2021, 16:13
autor: 83Jonaszęk
No bardzo fajny pomysł z tym kursem językowym. Też bym się na coś takiego zapisał tylko z rosyjskim. Uwielbiam ten język.

Re: Kursy wakacyjne

: 19 lip 2021, 8:52
autor: Marysia Ż
Kurs językowy można też zrobić online, wakacje to też dobry czas na to. W sumie to tutaj można sobie poczytać o fajnym kursie - https://speakingo.com/angielski-online- ... kurs-cena/. Ja korzystam ze speakingo już kilka miesięcy i widzę duże postępy w swojej znajomości angielskiego :)

Re: Kursy wakacyjne

: 30 lip 2021, 23:19
autor: Dżesika
Tak, to dobry pomysł. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że jeśli chodzi o kwestie związane z poprawą Waszych umiejętności językowych, to może warto byłoby postawić na informacje z artykułu https://www.pless.pl/60494-kursy-jezyka ... katowicach W ten sposób będziecie stanie znacznie lepiej opanować ten potrzeby język.

Re: Kursy wakacyjne

: 10 sie 2021, 10:08
autor: Izuś66
Czy znacie kurs python dla dzieci? Czy wasze dzieci uczęszczały na taki kurs? Do tej pory wyszukałam InstaKółko. Jest to całoroczny kurs online programowania dla dzieci. Więcej informacji można przeczytać na stronie https://instakolko.pl/programowanie-w-p ... la-dzieci/

Re: Kursy wakacyjne

: 20 sie 2021, 10:10
autor: kasiakowa06
ariana pisze: ↑09 lip 2019, 11:19 Nigdy nie jest za późno na naukę angielskiego. Jeśli interesują Was wakacyjne kursy to w Łodzi też znajduje się szkoła językowa british-centre.pl/. Oni też organizują intensywne kursy wakacyjne.
Pewnie, że nie jest za późno ;) z racji ograniczeń z wyjazdami, w tym roku w wakacje uczyłam się :) super spędzony czas ze szkołą MAK https://mak.edu.pl/grupy-dorosli/

Re: Kursy wakacyjne

: 27 sie 2021, 11:25
autor: czesława
Też jestem zdania, że na naukę języków za późno nie jest nigdy. Ja jestem tego przykładem. Jako dojrzała już kobieta zaczęłam szukać skutecznych metod nauki języka niemieckiego dla opiekunek seniorów. Z tego poradnika http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow dowiedziałam się wielu cennych dla mnie wiadomości w tym zakresie. Taka opiekunka na co dzień musi komunikować się z podopiecznym i rozumieć jego potrzeby i przekazywane informacje.