Kursy wakacyjne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jogurtowa
Posty: 26
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:20

Kursy wakacyjne

Post autor: jogurtowa »

Czy w Waszej ocenie można zapisać się na wakacyjne kursy językowe? Trafiłam ostatnio na taki kurs jak https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-ang ... wakacyjne/ i z chęcią bym z niego skorzystała. To naprawdę realne, by tak szybko nauczyć się podstaw języka?
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 129
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: ariana »

Nigdy nie jest za późno na naukę angielskiego. Jeśli interesują Was wakacyjne kursy to w Łodzi też znajduje się szkoła językowa https://british-centre.pl/. Oni też organizują intensywne kursy wakacyjne.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 369
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Kaja »

I dobrze! Wakacje to dużo wolnego czasu, dlaczego by go więc nie wykorzystać we właściwy sposób i z korzyścią dla siebie?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Walkowa »

Osobiście uważam, że warto jest się w wakacje zapisać na jakiś ciekawy kurs lub szkolenie, aby podnieść swoje kwalifikacje. Może być to na przykład jakiś kurs oferowany przez firmę szkoleniową Kar Group, której oferta jest dostępna na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. W wolnej chwili możecie się z nią zapoznać :)
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: czarov »

My ostatnio byliśmy z firmy na szkoleniu https://effectiva.pl/lektorzy/ prowadzonym przez bardzo doświadczonego lektora i ku mojemu zdziwieniu udało mi się nauczyć wielu nowych rzeczy choć do tej pory sądziłem, że znam język angielski i potrafię się dogadać tak teraz sądzę, że jest jeszcze lepiej i nie mogę się doczekać kolejnych takich szkoleń! :)
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: kostka9 »

Taki kurs wakacyjny ok. , ale za długo nie trwa. Dlatego ja wolę uczyć się języka cały czas, systematycznie. Korzystam z platformy Tutlo, gdzie lekcje odbywają się face2face z lektorem, a czas takiej to tylko 20 minut. Ten czas na naukę jest jak dla mnie bardzo efektywny.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 108
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:14

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie polecam gra na gitarze Szczecin
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Walkowa »

Jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, to z tego, co się orientuję, takie wakacyjne kursy organizuje również szkoła ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/wakacyjne. Jak widać są to kursy organizowane dla ludzi w różnym wieku - nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych, oczywiście na różnym poziome zaawansowania.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 34
Rejestracja: 15 lip 2019, 13:56

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: domi.nika »

Polecam szkolenia i kursy dla fizjoterapeutów na stronie https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/, znajdziecie tam wiele fajnych tematycznych kursów które są prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Każdy z tych kursów trwa co najmniej parę dni by efekty były lepsze . Polecam zobaczyć całą ofertę kursów https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/kursy/ :D
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Kaoma88 »

Super opcją na pewno są tez takie kursy językowe jak w Pi School ;) Super opcja, bardzo fajnie prowadzone są zajęcia, dużo konwersacji ;)
Awatar użytkownika
Colio
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:45

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Colio »

Ja planuje dla mojej córki coś bardziej konkretnego, tak by w przyszłości przyniosło jej to więcej niż jakaś gierka. Zastanawiam się właśnie nad lekcjami gry na pianinie w jednej z wrocławskich szkół pianistycznych. Zależy mi na dedykowanej metodzie przekazania całej wiedzy, począwszy od nut po samo granie i zapoznanie dziecka z instrumentem fortepianu.
Bogdanęk241

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Bogdanęk241 »

Ja mam nadzieję, że uda mi się zapisać na jakiś dobry kurs wakacyjny języka hiszpańskiego. Chciałbym dojść do poziomu C1...
83Jonaszęk

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: 83Jonaszęk »

No bardzo fajny pomysł z tym kursem językowym. Też bym się na coś takiego zapisał tylko z rosyjskim. Uwielbiam ten język.
Marysia Ż

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Marysia Ż »

Kurs językowy można też zrobić online, wakacje to też dobry czas na to. W sumie to tutaj można sobie poczytać o fajnym kursie - https://speakingo.com/angielski-online- ... kurs-cena/. Ja korzystam ze speakingo już kilka miesięcy i widzę duże postępy w swojej znajomości angielskiego :)
Dżesika

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Dżesika »

Tak, to dobry pomysł. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że jeśli chodzi o kwestie związane z poprawą Waszych umiejętności językowych, to może warto byłoby postawić na informacje z artykułu https://www.pless.pl/60494-kursy-jezyka ... katowicach W ten sposób będziecie stanie znacznie lepiej opanować ten potrzeby język.
Izuś66

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: Izuś66 »

Czy znacie kurs python dla dzieci? Czy wasze dzieci uczęszczały na taki kurs? Do tej pory wyszukałam InstaKółko. Jest to całoroczny kurs online programowania dla dzieci. Więcej informacji można przeczytać na stronie https://instakolko.pl/programowanie-w-p ... la-dzieci/
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: kasiakowa06 »

ariana pisze: ↑09 lip 2019, 11:19 Nigdy nie jest za późno na naukę angielskiego. Jeśli interesują Was wakacyjne kursy to w Łodzi też znajduje się szkoła językowa british-centre.pl/. Oni też organizują intensywne kursy wakacyjne.
Pewnie, że nie jest za późno ;) z racji ograniczeń z wyjazdami, w tym roku w wakacje uczyłam się :) super spędzony czas ze szkołą MAK https://mak.edu.pl/grupy-dorosli/
czesława

Re: Kursy wakacyjne

Post autor: czesława »

Też jestem zdania, że na naukę języków za późno nie jest nigdy. Ja jestem tego przykładem. Jako dojrzała już kobieta zaczęłam szukać skutecznych metod nauki języka niemieckiego dla opiekunek seniorów. Z tego poradnika http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow dowiedziałam się wielu cennych dla mnie wiadomości w tym zakresie. Taka opiekunka na co dzień musi komunikować się z podopiecznym i rozumieć jego potrzeby i przekazywane informacje.
ODPOWIEDZ