Strona 1 z 1

Samodzielne układanie płytek

: 16 lis 2021, 14:22
autor: Kinga-88
Planujemy z chłopakiem remont mieszkania, ale chcemy to zrobić w wersji jak najbardziej budżetowej, dlatego zastanawiamy się nad tym, żeby partner sam ułożył płytki. Myślicie, że jest szansa na to, że da radę?;) Znalazł sporo poradników, kolega przyjdzie do pomocy. Jeśli chodzi o płytki podłogowe ale i ścienne, to zamawiamy je z Cerdesign, bo mają świetne outletowe ceny.

Re: Samodzielne układanie płytek

: 25 lis 2021, 14:06
autor: alyuką
Kinga-88 pisze: 19 lis 2021, 21:50 Planujemy z chłopakiem remont mieszkania, ale chcemy to zrobić w wersji jak najbardziej budżetowej, dlatego zastanawiamy się nad tym, żeby partner sam ułożył płytki. Myślicie, że jest szansa na to, że da radę?;) Znalazł sporo poradników, kolega przyjdzie do pomocy. Jeśli chodzi o płytki podłogowe ale i ścienne, to zamawiamy je z Cerdesign, bo mają świetne outletowe ceny.
No, jeśli się na tym znacie, to czemu nie, ale wydaje mi się, że to wcale nie jest takie proste. Nawet cegła w salonie nie jest łatwa do położenia, choć jej plusem jest nierówność. Możecie ogólnie po prostu się zainspirować, albo szukać bez mojej pomocy. Co wy na to? Jakie macie w końcu plany?