Samodzielne układanie płytek

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Kinga-88
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 21:39

Samodzielne układanie płytek

Post autor: Kinga-88 »

Planujemy z chłopakiem remont mieszkania, ale chcemy to zrobić w wersji jak najbardziej budżetowej, dlatego zastanawiamy się nad tym, żeby partner sam ułożył płytki. Myślicie, że jest szansa na to, że da radę?;) Znalazł sporo poradników, kolega przyjdzie do pomocy. Jeśli chodzi o płytki podłogowe ale i ścienne, to zamawiamy je z Cerdesign, bo mają świetne outletowe ceny.
alyuką

Re: Samodzielne układanie płytek

Post autor: alyuką »

Kinga-88 pisze: 19 lis 2021, 21:50 Planujemy z chłopakiem remont mieszkania, ale chcemy to zrobić w wersji jak najbardziej budżetowej, dlatego zastanawiamy się nad tym, żeby partner sam ułożył płytki. Myślicie, że jest szansa na to, że da radę?;) Znalazł sporo poradników, kolega przyjdzie do pomocy. Jeśli chodzi o płytki podłogowe ale i ścienne, to zamawiamy je z Cerdesign, bo mają świetne outletowe ceny.
No, jeśli się na tym znacie, to czemu nie, ale wydaje mi się, że to wcale nie jest takie proste. Nawet cegła w salonie nie jest łatwa do położenia, choć jej plusem jest nierówność. Możecie ogólnie po prostu się zainspirować, albo szukać bez mojej pomocy. Co wy na to? Jakie macie w końcu plany?
ODPOWIEDZ