Strona 1 z 1

Randki przez internet

: 27 maja 2019, 15:16
autor: LadyD
Nie jest wyjściem wejście na pierwszy lepszy portal, gdzie nie wiadomo na kogo się trafi. Warto zadbać o to, by znajomości czy nawet randki były bezpieczne, a oferty poważne. Przecież wiele się teraz słyszy o wszelkich oszustach, warto o tym pamiętać zanim się rzuci w wir nowych znajomości. Wiele osób szukając swojej drugiej połówki zagląda na MyDwoje https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne i to z powodzeniem, bo jest to sprawdzona i bezpieczna forma nawiązywania znajomości.

Re: Randki przez internet

: 27 maja 2019, 17:35
autor: ary
Ciekawe jakie zdanie ma tutaj jakiś specjalista. Mam nadzieję, że taki się tutaj udzieli.

Re: Randki przez internet

: 15 lip 2019, 13:15
autor: karin33
Takie portale randkowe to świetna opcja dla osób, które nie mogą poznać nikogo ciekawego w realu. Czasami z powodu nieśmiałości, czasami z powodu braku czasu... Powodów może być wiele. A internet to zawsze większa swoboda. Także nie dziwię się, że portale randkowe jak ten https://randkuj.my/sympatia cieszą się coraz większą popularnością.

Re: Randki przez internet

: 24 lip 2019, 8:45
autor: Kaja
Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam i nie zamierzam, nie muszę. Choć narzeczonego poznałam w sieci, to nie na portalu randkowym i nawet nie miałam zamiaru rozwijać znajomości. Samo wyszło :)

Re: Randki przez internet

: 19 sie 2019, 15:11
autor: Piękna1
czasami dużo czasu spędzamy sami w domu warto jest skorzystać z pomocy takich https://www.mydwoje.pl/Ciekawy-profil-randkowy portali randkowych , by mieć szanse na poznanie kogoś nowego. A moze okaże się, że to nasza wielka miłość, nic z ten sposób nie tracimy a możemy zyskać przyjaciela lub towarzysza do końca życia.