Randki przez internet

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Randki przez internet

Post autor: LadyD »

Nie jest wyjściem wejście na pierwszy lepszy portal, gdzie nie wiadomo na kogo się trafi. Warto zadbać o to, by znajomości czy nawet randki były bezpieczne, a oferty poważne. Przecież wiele się teraz słyszy o wszelkich oszustach, warto o tym pamiętać zanim się rzuci w wir nowych znajomości. Wiele osób szukając swojej drugiej połówki zagląda na MyDwoje https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne i to z powodzeniem, bo jest to sprawdzona i bezpieczna forma nawiązywania znajomości.
Awatar użytkownika
ary
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:20

Re: Randki przez internet

Post autor: ary »

Ciekawe jakie zdanie ma tutaj jakiś specjalista. Mam nadzieję, że taki się tutaj udzieli.
Wybierając zwątpienie jako filozofię życia to tak, jak wybierać bezruch jako sposób przemieszczania się w przestrzeni.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Randki przez internet

Post autor: karin33 »

Takie portale randkowe to świetna opcja dla osób, które nie mogą poznać nikogo ciekawego w realu. Czasami z powodu nieśmiałości, czasami z powodu braku czasu... Powodów może być wiele. A internet to zawsze większa swoboda. Także nie dziwię się, że portale randkowe jak ten https://randkuj.my/sympatia cieszą się coraz większą popularnością.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Randki przez internet

Post autor: Kaja »

Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam i nie zamierzam, nie muszę. Choć narzeczonego poznałam w sieci, to nie na portalu randkowym i nawet nie miałam zamiaru rozwijać znajomości. Samo wyszło :)
Awatar użytkownika
Piękna1
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:13

Re: Randki przez internet

Post autor: Piękna1 »

czasami dużo czasu spędzamy sami w domu warto jest skorzystać z pomocy takich https://www.mydwoje.pl/Ciekawy-profil-randkowy portali randkowych , by mieć szanse na poznanie kogoś nowego. A moze okaże się, że to nasza wielka miłość, nic z ten sposób nie tracimy a możemy zyskać przyjaciela lub towarzysza do końca życia.
ODPOWIEDZ