Strona 1 z 1

Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

: 27 wrz 2021, 22:19
autor: Joneś
Cześć!
Szukam konkretnych podpowiedzi i ciekawych propozycji na temat wykonania sufitu podwieszanego w naszym domu. Czy jest to do zrobienia samodzielnie i jeśli tak, to ile by to kosztowało. Niby coś tam potrafię zrobić w domu odmalować, przywiercić itd. natomiast takich rzeczy jeszcze nie próbowałem. Sądzicie że warto, czy może jednak lepiej będzie zostawić to specjalistom. Pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi co i jak :)

kolorowe listki

Re: Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

: 27 wrz 2021, 22:48
autor: Dryś
Myślę, że można spróbować samodzielnie jak już jakieś tam mniejsze remonty już robiłeś ;) Na pewno warto się do tego odpowiednio przygotować zarówno jeżeli chodzi o wiedzę, ale również odpowiednie akcesoria i narzędzia. Według mnie podwieszany sufit super wygląda i na pewno będzie ważnym elementem wnętrza oraz całej aranżacji. Dlatego ja wierzę, że się uda i oczywiście jak już będzie po pracach to koniecznie daj znać jak to Ci wyszło :)

Re: Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

: 28 wrz 2021, 21:53
autor: PawełDek
Dryś pisze: ↑27 wrz 2021, 22:48 Myślę, że można spróbować samodzielnie jak już jakieś tam mniejsze remonty już robiłeś ;) Na pewno warto się do tego odpowiednio przygotować zarówno jeżeli chodzi o wiedzę, ale również odpowiednie akcesoria i narzędzia. Według mnie podwieszany sufit super wygląda i na pewno będzie ważnym elementem wnętrza oraz całej aranżacji. Dlatego ja wierzę, że się uda i oczywiście jak już będzie po pracach to koniecznie daj znać jak to Ci wyszło :)
W sumie całkiem ciekawy pomysł, dobrze zostać bohaterem w swoim domu jeżeli macie czas, chęci i dobrze się przygotujesz to wszystko jest możliwe!

Re: Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

: 30 wrz 2021, 10:25
autor: Hołek
Akurat jeżeli chodzi o podwieszany sufit to uważam, ze wygląda świetnie. Natomiast no trzeba będzie trochę wiedzy i wskazówek zaczerpnąć, żeby wiedzieć jak to po kolei wykonać i też przygotować się od strony zakupów potrzebnych narzędzi, ale i materiałów. Ogólnie dla majsterkowicza super wyzwanie i zdobycie nowych umiejętności. Mnie nic tak nie cieszy jak wykonane przez siebie prace remontowe, tym bardziej jak wszystkim domownikom się podbają