Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

Poruszamy tu tematy związane z organizacją idealnej przestrzeni do spania. Zbieramy informacje o dostępnych na rynku dodatkach - tekstyliach, obrazach, oświetleniu. Poruszamy ważny wątek kwiatów, które filtrują powietrze!
Joneś

Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

Post autor: Joneś »

Cześć!
Szukam konkretnych podpowiedzi i ciekawych propozycji na temat wykonania sufitu podwieszanego w naszym domu. Czy jest to do zrobienia samodzielnie i jeśli tak, to ile by to kosztowało. Niby coś tam potrafię zrobić w domu odmalować, przywiercić itd. natomiast takich rzeczy jeszcze nie próbowałem. Sądzicie że warto, czy może jednak lepiej będzie zostawić to specjalistom. Pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi co i jak :)

kolorowe listki
Dryś

Re: Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

Post autor: Dryś »

Myślę, że można spróbować samodzielnie jak już jakieś tam mniejsze remonty już robiłeś ;) Na pewno warto się do tego odpowiednio przygotować zarówno jeżeli chodzi o wiedzę, ale również odpowiednie akcesoria i narzędzia. Według mnie podwieszany sufit super wygląda i na pewno będzie ważnym elementem wnętrza oraz całej aranżacji. Dlatego ja wierzę, że się uda i oczywiście jak już będzie po pracach to koniecznie daj znać jak to Ci wyszło :)
PawełDek

Re: Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

Post autor: PawełDek »

Dryś pisze: ↑27 wrz 2021, 22:48 Myślę, że można spróbować samodzielnie jak już jakieś tam mniejsze remonty już robiłeś ;) Na pewno warto się do tego odpowiednio przygotować zarówno jeżeli chodzi o wiedzę, ale również odpowiednie akcesoria i narzędzia. Według mnie podwieszany sufit super wygląda i na pewno będzie ważnym elementem wnętrza oraz całej aranżacji. Dlatego ja wierzę, że się uda i oczywiście jak już będzie po pracach to koniecznie daj znać jak to Ci wyszło :)
W sumie całkiem ciekawy pomysł, dobrze zostać bohaterem w swoim domu jeżeli macie czas, chęci i dobrze się przygotujesz to wszystko jest możliwe!
Hołek

Re: Podwieszany sufit - jak się za to zabrać?

Post autor: Hołek »

Akurat jeżeli chodzi o podwieszany sufit to uważam, ze wygląda świetnie. Natomiast no trzeba będzie trochę wiedzy i wskazówek zaczerpnąć, żeby wiedzieć jak to po kolei wykonać i też przygotować się od strony zakupów potrzebnych narzędzi, ale i materiałów. Ogólnie dla majsterkowicza super wyzwanie i zdobycie nowych umiejętności. Mnie nic tak nie cieszy jak wykonane przez siebie prace remontowe, tym bardziej jak wszystkim domownikom się podbają
ODPOWIEDZ