Strona 1 z 1

Firma transportowo- kurierska

: 23 maja 2019, 19:17
autor: komoda
Niedawno umarli nasi dziadkowie i pozostawili po sobie sporo rzeczy. Niektóre z nich chcemy zabrać ze sobą, a mieszkamy w Wielkiej Brytanii. To co się da to bierzemy ze sobą do samochodu a resztę chcemy wysłać kurierem. Tylko nie znamy żadnej dobrej firmy, której formalności załatwić można przez internet, gdyż nie mamy aż tyle czasu by latać po mieście i szukać odpowiedniej firmy. Wolelibyśmy jakąś firmę z polecenia, gdyż może wtedy potraktowali by nas priorytetowo.

Re: Firma transportowo- kurierska

: 24 maja 2019, 10:36
autor: malwinka
Witam, odnośnie taniego kuriera... według mnie trzeba wybrać dobrego brokera bo jak wiadomo same firmy kurierskie są drogie. Mam doświadczenia z różnymi brokerami. Dla mnie ważne jest żeby był dobry kontakt i pewność że jeżeli moja przesyłka np. zostanie uszkodzona sprawa zostanie od razu załatwiona. Są brokerzy z którymi w ogóle nie można sie skontaktować, mają dobre ceny (tanie) ale są to firmy widmo z którymi nic nie można załatwić nie odbieraja telefonu ani nie odpisują.Dlatego wybieraj firmę rozważnie.

Re: Firma transportowo- kurierska

: 24 maja 2019, 14:16
autor: ewodia
Wysyłanie przesyłek za pośrednictwem firm kurierskich nie jest niczym skomplikowanym, ale fakt wybór nie jest łatwy bo jest dużo ofert firm kurierskich. Przed nadaniem zlecenia należy przygotować paczkę solidnie ją pakując. To jak zapakujesz przesyłkę , zależy od tego w jakim stanie ona dotrze do adresata. W przypadku niewłaściwego zabezpieczenia przesyłki i jej zapakowania kurier może odmówić jej przyjęcia. W przypadku uszkodzenia przesyłki w czasie transportu firma kurierska może też negatywnie rozpatrzyć reklamację z tytułu uszkodzenia przesyłki. Także zapakuj solidnie.

Re: Firma transportowo- kurierska

: 25 maja 2019, 13:59
autor: poskina
Fakt filozofii w tym jakieś większej nie ma :)

Re: Firma transportowo- kurierska

: 26 maja 2019, 18:04
autor: Andzia
Tak się składa, że jestem bardzo zadowolona z kuriera, który jeździ do Niemiec. Jest to firma Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ , która oferuje również przewozy w kierunku Wielkiej Brytanii. W Niemczech mam rodzinę i często przesyłamy sobie wzajemnie różne rzeczy właśnie za pośrednikiem tego przewoźnika. Wcześniej z innymi zdarzały mi się jakieś konflikty, ale ze Speedpack nigdy. Oprócz tego, że są profesjonalni, do mają wyjątkowo miłą i życzliwą obsługę.

Re: Firma transportowo- kurierska

: 31 maja 2019, 15:16
autor: Walkowa
W takiej firmie na pewno przydadzą się różne materiały do pakowania, a najbardziej chyba trwałe i wytrzymałe taśmy pakowe. Możecie je zamówić przez internet, na przykład na stronie https://tasmaznadrukiem.pl. Za realizacją Waszego zamówienia w tej firmie na pewno nie będziecie musieli długo czekać, więc tym bardziej warto :)

wood roble

Re: Firma transportowo- kurierska

: 25 paź 2020, 15:46
autor: anton
a ja szukam firmy transportowej działajacej na terenie kraju, niedrogiej