Firma transportowo- kurierska

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
komoda
Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:12

Firma transportowo- kurierska

Post autor: komoda »

Niedawno umarli nasi dziadkowie i pozostawili po sobie sporo rzeczy. Niektóre z nich chcemy zabrać ze sobą, a mieszkamy w Wielkiej Brytanii. To co się da to bierzemy ze sobą do samochodu a resztę chcemy wysłać kurierem. Tylko nie znamy żadnej dobrej firmy, której formalności załatwić można przez internet, gdyż nie mamy aż tyle czasu by latać po mieście i szukać odpowiedniej firmy. Wolelibyśmy jakąś firmę z polecenia, gdyż może wtedy potraktowali by nas priorytetowo.
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 73
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:48

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: malwinka »

Witam, odnośnie taniego kuriera... według mnie trzeba wybrać dobrego brokera bo jak wiadomo same firmy kurierskie są drogie. Mam doświadczenia z różnymi brokerami. Dla mnie ważne jest żeby był dobry kontakt i pewność że jeżeli moja przesyłka np. zostanie uszkodzona sprawa zostanie od razu załatwiona. Są brokerzy z którymi w ogóle nie można sie skontaktować, mają dobre ceny (tanie) ale są to firmy widmo z którymi nic nie można załatwić nie odbieraja telefonu ani nie odpisują.Dlatego wybieraj firmę rozważnie.
Awatar użytkownika
ewodia
Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2019, 20:47

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: ewodia »

Wysyłanie przesyłek za pośrednictwem firm kurierskich nie jest niczym skomplikowanym, ale fakt wybór nie jest łatwy bo jest dużo ofert firm kurierskich. Przed nadaniem zlecenia należy przygotować paczkę solidnie ją pakując. To jak zapakujesz przesyłkę , zależy od tego w jakim stanie ona dotrze do adresata. W przypadku niewłaściwego zabezpieczenia przesyłki i jej zapakowania kurier może odmówić jej przyjęcia. W przypadku uszkodzenia przesyłki w czasie transportu firma kurierska może też negatywnie rozpatrzyć reklamację z tytułu uszkodzenia przesyłki. Także zapakuj solidnie.
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: poskina »

Fakt filozofii w tym jakieś większej nie ma :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: Andzia »

Tak się składa, że jestem bardzo zadowolona z kuriera, który jeździ do Niemiec. Jest to firma Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ , która oferuje również przewozy w kierunku Wielkiej Brytanii. W Niemczech mam rodzinę i często przesyłamy sobie wzajemnie różne rzeczy właśnie za pośrednikiem tego przewoźnika. Wcześniej z innymi zdarzały mi się jakieś konflikty, ale ze Speedpack nigdy. Oprócz tego, że są profesjonalni, do mają wyjątkowo miłą i życzliwą obsługę.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: Walkowa »

W takiej firmie na pewno przydadzą się różne materiały do pakowania, a najbardziej chyba trwałe i wytrzymałe taśmy pakowe. Możecie je zamówić przez internet, na przykład na stronie https://tasmaznadrukiem.pl. Za realizacją Waszego zamówienia w tej firmie na pewno nie będziecie musieli długo czekać, więc tym bardziej warto :)
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Firma transportowo- kurierska

Post autor: anton »

a ja szukam firmy transportowej działajacej na terenie kraju, niedrogiej
ODPOWIEDZ