Strona 1 z 1

Zakup mieszkania

: 03 cze 2021, 12:01
autor: dacjusz83
Witam serdecznie! W niedalekiej przyszłości planuję zainwestować w mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu i chciałbym się do tego jak najlepiej przygotować. Doradzicie mi co i jak? Na pewno wybiorę się do biura nieruchomości, ale o co jeszcze powinienem zadbać?

Re: Zakup mieszkania

: 08 cze 2021, 22:42
autor: dekorator
Jeśli chodzi o mnie to ja akurat byłem w trochę innej sytuacji i tak naprawdę musiałem w bardzo krótkim czasie moje mieszkanie sprzedać. Właśnie dlatego zdecydowałem się na kontakt z firmą http://axnieruchomosci.pl/ gdyż to właśnie oni zajmują się skupem nieruchomości i to jeszcze za gotówkę.

Re: Zakup mieszkania

: 18 cze 2021, 1:11
autor: ginamółłłł
Atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe można znaleźć w ofercie https://www.pk-dewelopment.pl/inwestycje/ , także zalecam się zainteresowac tym, co posiadają. Ja sam zdecydowałem się na inwestycję w mieszkanie z ich oferty, co było całkiem rozsądne. Posiadają mieszkania pod klucz! Oczywiście mówimy o apartamentach Zagłoby Marki .

Re: Zakup mieszkania

: 27 cze 2021, 20:07
autor: WiktoriaŚ
Jeżeli chcesz kupić bardzo ładne mieszkanie w Krośnie https://www.apartamentykrosno.pl/segmenty od tego developera. Polecam wejść na ich strone i zapoznać się z mieszkaniami jakie mają i jest podany metraż liczba pokoi i cena. Ja zastanawiam się nad zakupem mieszkania C i jest to mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ponad 68 metrów na parterze.