Zakup mieszkania

Awatar użytkownika
dacjusz83
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 0:33

Zakup mieszkania

Post autor: dacjusz83 »

Witam serdecznie! W niedalekiej przyszłości planuję zainwestować w mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu i chciałbym się do tego jak najlepiej przygotować. Doradzicie mi co i jak? Na pewno wybiorę się do biura nieruchomości, ale o co jeszcze powinienem zadbać?
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Zakup mieszkania

Post autor: dekorator »

Jeśli chodzi o mnie to ja akurat byłem w trochę innej sytuacji i tak naprawdę musiałem w bardzo krótkim czasie moje mieszkanie sprzedać. Właśnie dlatego zdecydowałem się na kontakt z firmą http://axnieruchomosci.pl/ gdyż to właśnie oni zajmują się skupem nieruchomości i to jeszcze za gotówkę.
ginamółłłł

Re: Zakup mieszkania

Post autor: ginamółłłł »

Atrakcyjne inwestycje mieszkaniowe można znaleźć w ofercie https://www.pk-dewelopment.pl/inwestycje/ , także zalecam się zainteresowac tym, co posiadają. Ja sam zdecydowałem się na inwestycję w mieszkanie z ich oferty, co było całkiem rozsądne. Posiadają mieszkania pod klucz! Oczywiście mówimy o apartamentach Zagłoby Marki .
WiktoriaŚ

Re: Zakup mieszkania

Post autor: WiktoriaŚ »

Jeżeli chcesz kupić bardzo ładne mieszkanie w Krośnie https://www.apartamentykrosno.pl/segmenty od tego developera. Polecam wejść na ich strone i zapoznać się z mieszkaniami jakie mają i jest podany metraż liczba pokoi i cena. Ja zastanawiam się nad zakupem mieszkania C i jest to mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ponad 68 metrów na parterze.
ODPOWIEDZ