Strona 1 z 1

dobra chemia budowlana

: 18 maja 2021, 11:53
autor: klaudia22
Zastanawiam się gdzie chemia budowlana będzie w najlepszej cenie. Mój chłopak jest w pracy i wróci dopiero za tydzień i po powrocie chce zrobić remont. A przyznam, że niespecjalnie się na tym znam, z tego co widziałam to na stronie https://merxu.com/pl/c/chemia-budowlana ... 03b8024be/ można znaleźć takie rzeczy. Waszym zdaniem dobry wybór?

konwersja jednostek miary

Re: dobra chemia budowlana

: 25 maja 2021, 20:47
autor: ośk
Nie wiem, czy to Cię ratuje ale w Polsce jest firma, która jest producentem chemii cynkowej i zajmuje się również jego recyclingiem - https://recynk.pl/ - jak pomogłam to spoko!:) :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

Re: dobra chemia budowlana

: 01 cze 2021, 22:59
autor: hiczungł
Ja jestem świezo po zamówieniu chemii budowlanej ze sklepu https://silikonowe.com.pl/pl/i/O-Nas/8 . Są to polskie produkty zgodne z normami jakości - od preparatów silikonowych po po wszelkie emulsje, i to w jakiej jakości! Traktuje to jako maksymalnie udaną inwestycję.

Re: dobra chemia budowlana

: 02 cze 2021, 10:48
autor: ginamó
Dla mnie to było oczywiste, że chemie budowlana należy zamówić z zaufanego źródła. W tym wypadku padło na niezawodną ofertę https://www.wizbar.com.pl/oferta/mocowa ... -budowlana . To, co mnie tutaj przede wszystkim porwało to bardzo bogaty asortyment , gdyż z ich oferty zamawialiśmy także mocowania, wkręty.

Re: dobra chemia budowlana

: 14 paź 2021, 9:55
autor: Waldek237
My wszelkie takie rzeczy zawsze bierzemy od https://www.fischerpolska.pl/pl-pl/. Mamy zawsze pewność, że produkt jest wysokiej jakości, a to przy budowie zawsze ma znaczenie. Wszelka chemia, elementy montażu. Jak kupujesz coś badziewnego, to prędzej czy później to się uwydatni. Szkoda ryzyka.

Re: dobra chemia budowlana

: 11 gru 2021, 13:35
autor: Marciń Morcki
Jeżeli jesteśmy w temacie chemii budowlanej to ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy Fudal, która oferuję sprzedaż materiałów budowlanych w tym systemy do elewacji oraz materiałów pomocniczych takie jak kliny i klipsy do poziomowania płytek, aplikatory do piany lub silikonu, taśmy izolacyjne, folie zabezpieczające powierzchnie przed zabrudzeniami, mieszadła, miski, nakrętki. Ja współpracuję z firmą od długiego czasu i jesteśmy zadowoleni z całego asortymentu.

Re: dobra chemia budowlana

: 22 gru 2021, 12:40
autor: Marrtowskiiiiić
Jeżeli mogę polecić dobrą firmę budowlaną, która ma bardzo dobre opinię i robią naprawdę dobrą robotę. Firma https://www.kam-budowa.pl/oferta/prace-budowlane znajduję się w Tarnowskich Górach i ja już nieraz korzystałem z pomocy tej firmy podczas budowy i to nie na jednym obiekcie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy bo mają bardzo dobre ceny za swoje usługi. Polecam zapoznać się z ich usługami i zamawiać terminy na remonty jak najszybciej bo zima zleci szybko!!!