dobra chemia budowlana

Awatar użytkownika
klaudia22
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2020, 15:04

dobra chemia budowlana

Post autor: klaudia22 »

Zastanawiam się gdzie chemia budowlana będzie w najlepszej cenie. Mój chłopak jest w pracy i wróci dopiero za tydzień i po powrocie chce zrobić remont. A przyznam, że niespecjalnie się na tym znam, z tego co widziałam to na stronie https://merxu.com/pl/c/chemia-budowlana ... 03b8024be/ można znaleźć takie rzeczy. Waszym zdaniem dobry wybór?
ośk

Re: dobra chemia budowlana

Post autor: ośk »

Nie wiem, czy to Cię ratuje ale w Polsce jest firma, która jest producentem chemii cynkowej i zajmuje się również jego recyclingiem - https://recynk.pl/ - jak pomogłam to spoko!:) :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
hiczungł

Re: dobra chemia budowlana

Post autor: hiczungł »

Ja jestem świezo po zamówieniu chemii budowlanej ze sklepu https://silikonowe.com.pl/pl/i/O-Nas/8 . Są to polskie produkty zgodne z normami jakości - od preparatów silikonowych po po wszelkie emulsje, i to w jakiej jakości! Traktuje to jako maksymalnie udaną inwestycję.
ginamó

Re: dobra chemia budowlana

Post autor: ginamó »

Dla mnie to było oczywiste, że chemie budowlana należy zamówić z zaufanego źródła. W tym wypadku padło na niezawodną ofertę https://www.wizbar.com.pl/oferta/mocowa ... -budowlana . To, co mnie tutaj przede wszystkim porwało to bardzo bogaty asortyment , gdyż z ich oferty zamawialiśmy także mocowania, wkręty.
Waldek237

Re: dobra chemia budowlana

Post autor: Waldek237 »

My wszelkie takie rzeczy zawsze bierzemy od https://www.fischerpolska.pl/pl-pl/. Mamy zawsze pewność, że produkt jest wysokiej jakości, a to przy budowie zawsze ma znaczenie. Wszelka chemia, elementy montażu. Jak kupujesz coś badziewnego, to prędzej czy później to się uwydatni. Szkoda ryzyka.
Marciń Morcki

Re: dobra chemia budowlana

Post autor: Marciń Morcki »

Jeżeli jesteśmy w temacie chemii budowlanej to ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy Fudal, która oferuję sprzedaż materiałów budowlanych w tym systemy do elewacji oraz materiałów pomocniczych takie jak kliny i klipsy do poziomowania płytek, aplikatory do piany lub silikonu, taśmy izolacyjne, folie zabezpieczające powierzchnie przed zabrudzeniami, mieszadła, miski, nakrętki. Ja współpracuję z firmą od długiego czasu i jesteśmy zadowoleni z całego asortymentu.
Marrtowskiiiiić

Re: dobra chemia budowlana

Post autor: Marrtowskiiiiić »

Jeżeli mogę polecić dobrą firmę budowlaną, która ma bardzo dobre opinię i robią naprawdę dobrą robotę. Firma https://www.kam-budowa.pl/oferta/prace-budowlane znajduję się w Tarnowskich Górach i ja już nieraz korzystałem z pomocy tej firmy podczas budowy i to nie na jednym obiekcie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy bo mają bardzo dobre ceny za swoje usługi. Polecam zapoznać się z ich usługami i zamawiać terminy na remonty jak najszybciej bo zima zleci szybko!!!
ODPOWIEDZ