Strona 1 z 1

portal motoryzacyjny

: 29 kwie 2021, 21:15
autor: klaudia22
Ostatnio przeglądałam portal motoryzacyjny i znalazłam ciekawy artykuł. Pisali o szkodzie całkowitej. Wychodzi na to, że większość z nas uważa, że taka szkoda powinna dyskwalifikować pojazd z dalszej eksploatacji. Tutaj jestem za takim rozwiązaniem. Jestem ciekawa Waszego zdania?

Re: portal motoryzacyjny

: 06 lis 2021, 18:08
autor: Bałutnik
Należy przyznać, że samo już czytanie o motoryzacji przynajmniej dla mnie sprawia wiele radości i jak najbardziej gdy mam tylko moment i wolną chwilę to również zaczytuję się w różnych artykułach. Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu zazwyczaj zaglądam tylko na blog motoryzacyjny https://blog.aparts.pl/ gdyż właśnie w nim znajduję ciekawe materiały. Jeśli ktoś również tak jak i ja jest miłośnikiem motoryzacji to jestem wręcz przekonany, że znajdzie tam dla siebie wszystko to co jest istotne.

Re: portal motoryzacyjny

: 09 gru 2021, 21:30
autor: gieeenek
Też jestem za tym, żeby jak zostanie uznana szkoda całkowita, samochód został rozebrany na części na szrocie lub zgnieciony i wywieziony na Barycz. W gruncie rzeczy tak powinno być, bo później kupujesz u handlarza samochód i okazuje się że jest zespawany z dwóch lub jeszcze jest coś innego z nim... Ale dopóki będą istnieć takie serwisu jak chociażby https://woopauto.com/ to nigdy, ale to nigdy to się nie skończy. Tam można kupić tak tanio części samochodowe, że nawet największego szrota można odpicować...