Strona 1 z 1

portal motoryzacyjny

: 29 kwie 2021, 21:15
autor: klaudia22
Ostatnio przeglądałam portal motoryzacyjny i znalazłam ciekawy artykuł. Pisali o szkodzie całkowitej. Wychodzi na to, że większość z nas uważa, że taka szkoda powinna dyskwalifikować pojazd z dalszej eksploatacji. Tutaj jestem za takim rozwiązaniem. Jestem ciekawa Waszego zdania?

Re: portal motoryzacyjny

: 06 lis 2021, 18:08
autor: Bałutnik
Należy przyznać, że samo już czytanie o motoryzacji przynajmniej dla mnie sprawia wiele radości i jak najbardziej gdy mam tylko moment i wolną chwilę to również zaczytuję się w różnych artykułach. Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu zazwyczaj zaglądam tylko na blog motoryzacyjny https://blog.aparts.pl/ gdyż właśnie w nim znajduję ciekawe materiały. Jeśli ktoś również tak jak i ja jest miłośnikiem motoryzacji to jestem wręcz przekonany, że znajdzie tam dla siebie wszystko to co jest istotne.

Re: portal motoryzacyjny

: 09 gru 2021, 21:30
autor: gieeenek
Też jestem za tym, żeby jak zostanie uznana szkoda całkowita, samochód został rozebrany na części na szrocie lub zgnieciony i wywieziony na Barycz. W gruncie rzeczy tak powinno być, bo później kupujesz u handlarza samochód i okazuje się że jest zespawany z dwóch lub jeszcze jest coś innego z nim... Ale dopóki będą istnieć takie serwisu jak chociażby https://woopauto.com/ to nigdy, ale to nigdy to się nie skończy. Tam można kupić tak tanio części samochodowe, że nawet największego szrota można odpicować...

Re: portal motoryzacyjny

: 16 paź 2023, 15:52
autor: ell
....... :? :? myślę że warto zapytać bezpośrednio ubezpieczyciela albo zajrzeć na jego stronę ba tam na pewno są najważniejsze informacje na ten temat

Re: portal motoryzacyjny

: 31 paź 2023, 10:45
autor: Małek
Wybór odpowiedniego gaźnika do silnika to nie lada wyzwanie. Jednak jeśli ktoś zastanawia się nad gaźnikiem Weber, warto podjąć tę decyzję. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w artykule na https://www.bezpieczniejnadrogach.pl/ga ... -wiedziec/ gdyż jest tam wiele informacji o konstrukcji, zastosowaniu i zaletach tego typu gaźnika.

Re: portal motoryzacyjny

: 25 sty 2024, 12:52
autor: yuba
To są zagadnienie obce laikowi więc gdyby przytrafiła mi się taka awaria a samochód trafiłby do naprawy pewnie skorzystałabym z usług wypożyczalni żeby móc dalej się wygodnie przemieszczać. Upatrzyłam sobie nawet na tej stronie https://comfortcar.pl/skoda-kamiq.html bardzo fajny samochód za nieduże pieniądze

Re: portal motoryzacyjny

: 25 sty 2024, 15:42
autor: Robak
Równie ważną kwestią jest sprawdzenie dokumentacji pojazdu, w tym historii rejestracji i ewentualnych ubezpieczeń. Wiele cennych wskazówek na temat tego, jak to zrobić, znajdziesz na https://www.nowiny.pl/wiadomosci/226428 ... thing.html gdyż pełna dokumentacja daje pewność legalności i historii pojazdu.

Re: portal motoryzacyjny

: 27 sty 2024, 18:40
autor: fajnals
Będąc właścicielem pojazdu, ważne jest aby auto było sprawne, zadbane. Warto pomyśleć o kupnie dobrych specyfików do mycia i czyszczenia samochodu. Zarówno karoseria, wnętrze naszego pojazdu, czy zadbane felgi muszą być myte odpowiednimi produktami do tego przeznaczonymi. Trzeba o tym pamiętac.

Re: portal motoryzacyjny

: 09 lut 2024, 11:26
autor: wiow
Polecam https://www.expertparts.pl/ , jako świetne źródło części ale i wiedzy motoryzacyjnej. Każdy kto ma lub użytkuje auto, wie jak ważne jest dbanie o jego stan techniczny i poszczególne części zamienne. Warto regularne wymieniać zarówno elementy eksploatacyjne jak i inne elementy, które po prostu uległy zużyciu. Dostęp do wielu części jest dziś naprawdę bardzo łatwy.

Re: portal motoryzacyjny

: 12 mar 2024, 10:48
autor: mart88
Koniecznie sprawdź samochód przed jego zakupem. Jak to zrobić? Wszystkie informacje znajdziecie na stronie http://www.misjalaponia.pl/ . Myślę, że to przydatna wiedza.

Re: portal motoryzacyjny

: 18 mar 2024, 15:40
autor: aśkaa
Co sądzicie o opcji jak mercedes leasing ? Rozważamy skorzystanie z tej możliwości w najbliższej przyszłości, ponieważ słyszeliśmy, że firma ta znana jest z szybkiego i skutecznego procesu leasingu, a także zaangażowania swojego personelu w obsługę klientów.